در یکصد و پنجمین جلسه ستاد مدیریت کرونا گیلان ؛ به درخواست شهردار رشت بزودی رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی واکسینه خواهند شد

گیل ابراز _ در یکصد و پنجمین جلسه ستاد مدیریت کرونا گیلان ؛ به درخواست شهردار رشت بزودی رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی واکسینه خواهند شد در یکصد و پنجمین جلسه ستاد مدیریت کرونا گیلان که با حضور سید محمد احمدی شهردار رشت برگزار شد، با واکسیناسیون رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی موافقت گردید.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – در جلسه ستاد مدیریت کرونا گیلان که به ریاست ارسلان زارع استاندار گیلان برگزار شد، پیرامون آخرین وضعیت رنگ بندی های شهرها، ضرورت تداوم اجرای طرح جامع محدودیت‌های هوشمند متناسب با تغییر رنگ‌بندی‌ها، تسریع در تزریق دُز دوم واکسن مشمولان و مشارکت خیران و گروههای جهادی در تأمین نیازمند‎های بیماران بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه سید محمد احمدی شهردار رشت با توجه به ماهیت شغلی رانندگان درخواست نمود از آنجا که رانندگان تاکسی در معرض خطر جدی ابتلا به کووید ۱۹ قرار دارند، به‌ منظور پیشگیری از ابتلای آنان، سهمیه واکسن مورد نیاز به این قشر اختصاص یابد.

شایان ذکر است در این جلسه با درخواست شهردار رشت برای اختصاص واکسن به رانندگان تاکسی موافقت و به زودی واکسیناسیون آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *