گیل ابراز: پس از انتشار سخنان جنجال برانگیز احمدی سنگری، نماینده رشت در خصوص تاکسی رانان که توسط خبرگزاری فارس منتشر شد و تمامی رسانه های گیلان نیز به پوشش خبری این اظهارات پرداختند، احمدی مدعی شد، برخی رسانه ها از خارج دستور دریافت میکنند!

وی در گفتگو با خبرگزاری تسنیم گفت: در روزهای اخیر که بنده در نشست بررسی مشکلات حمل‌ونقل شهری و برون‌شهری رشت و برای حل مشکلات رانندگان زحمت‌کش این شهرستان حضور پیدا کردم سو برداشتی از صحبت‌های بنده شد که حواشی به‌دنبال داشت.

عضو مجمع نمایندگان گیلان گفت: بنده تمام تلاش خود را در جهت احقاق حق محرومین و قشر زحمتکش انجام می‌دهم که گویا برخی افراد که منشأ خارجی نیز دارند از این تفکر خشنود نبوده و به‌دنبال ایجاد حواشی و تفرقه‌افکنی هستند.

وی افزود: بنده در جلسه مذکور که برای حل مشکلات قشر زحمتکش تاکسی‌داران برگزار شد به مشکلات این عزیزان اعم از بیمه نبودن برخی رانندگان، گران بودن لاستیک و لوازم یدکی و ارائه این اقلام توسط تعاونی‌ها، نوسازی تاکسی‌ها و اعطای وام به تاکسی‌داران اشاره کردم.

احمدی گفت: متأسفانه برخی از افراد با نیت ایجاد حواشی اخباری اشتباهی را مبنی بر اینکه بنده در آن جلسه تاکسی‌داران را به‌عنوان بنگاه تبلیغاتی ضد انقلاب عنوان کردم منتشر کرده و از این طریق سعی در تفرقه‌افکنی داشتند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خوشبختانه افراد مذکور در این امر موفق نبوده و اکنون دادستانی به این پرونده ورود کرده و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

وی گفت: ماهیت برخی از رسانه‌ها مشخص بوده و دستورات خود را از خارج از کشور دریافت می‌کنند لازم به ذکر است که این رسانه‌ها نه نگران مردم بوده و نه با هدف مطالبه‌گری وارد این عرصه شده‌اند.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: افتخار ما کمک و خدمت‌رسانی به محرومین و همه اقشار زحمتکش بوده و با آرای همین مردم برای خدمت‌رسانی به آن‌ها انتخاب شده‌ایم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خوشبختانه ملت شریف و فهیم ما در همه عرصه‌ها و ادوار با هوشیاری عمل کرده و صف خود را از این گونه افراد و نگرش‌ها جدا ساخته‌اند.

حال سوال اینجاست که چرا احمدی فیلم سخنانش یا نام رسانه هایی که اخبار تحریف شده علیه وی انتشار داده و از خارج کشور دستور دریافت میکنند را بیان و مستندات خود را در خصوص ارتباط این رسانه ها با خارج از کشور منتشر نمیکند؟ آیا احمدی سنگری در خصوص خبرگزاری معتمد خود تجدیدنظر کرده است و خبرگزاری فارس نیز آماج اتهامات اوست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *