گیل ابراز: دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیر عامل شرکت توزیع برق گیلان گفت برق و امید یک فرصت استثنایی برای صنعت برق می باشد که با مشارکت مشترکین و صنعت برق در جهت اصلاح الگوی مصرف در سطح استان انجام می گیرد.

وی افزود: هدف اصلی و بزرگ این طرح مشترکین پرمصرف می باشند که قرار است طی راهکارهایی که در سایت شرکت به آدرس WWW.gilanpdc.ir گنجانده شده است و به مشترکین مربوطه اطلاع رسانی می شود نسبت به صرفه جویی حداقل ۱۰% در استان اقدام شود.

هنرمند گفت: در این طرح مشترکین برق به سه دسته کم مصرف ، خوش مصرف ، پرمصرف دسته بندی می شوند وما با هدف گذاری مشترکین پر مصرف به دنبال این هستیم که ضمن صرفه جویی مصرف مشترکین راهکارهای تغییر مشترکین پرمصرف به مشترکین خوش مصرف را در سطح استان اجرایی کنیم .

وی تاکید کرد: این طرح با دستور وزیر نیرو از اول آبان ۱۳۹۹ اجرایی شده است و در سطح استان گیلان بالغ بر ۷۸% مشترکین خانگی بوده و در ماههای عادی سال حدود ۲۹% مشترکین پر مصرف هستند ولی در ماههای گرم سال حدود ۱۹% مشترکین پر مصرف می باشند .

هنرمند گفت: مشترکین می توانند از طریق اپلیکیشن سامانه برق ایران و یا برق من با درج شماره شناسه قبض خود متوجه شوند که در کدام دسته مشترکین قرار دارند و در صورت عدم دسترسی به گوشی های هوشمند می توانند با مراجعه به سایت شرکت توزیع برق گیلان نیز به آن دسترسی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *