اجرای طرح جهادی تاب آوری و تعویض کابل های فرسوده با کابل خود نگهدار در گیلان در حال اجرا است.

گیل ابراز: مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان در گفتگوی خبر ساعت ۲۰ شبکه باران با بیان اینکه طرح جهادی تاب آوری شبکه با وجود شرایط اقلیمی خاص استان نظیر وزش باد ، بارش باران و برف در حال اجر است گفت : این طرح تاکنون بیش از ۱۶۰ مرحله انجام شد و قرار است تا ۳۰۰ مرحله انجام شود که اسماعیل هنرمند افزود : طرح تعویض کابل های فرسوده برق با کابل خود نگهدار نیز در گیلان در فاز اول به میزان هزار کیلومتر در حال انجام است که ۶۵۰ کیلومتر آن انجام شد و انتظار داریم تا ۳ هزار کیلومتر اجرا شود.

وی با اشاره به ۲ نوع افت ولتاژ فصلی و دائمی برق در گیلان گفت : رفع مشکل افت دائمی ولتاژ برق در مناطق مختلف استان در الویت است.
مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان در ادامه به افزایش ۱۰ درصدی بهای مصرف برق مشترکان پر مصرف گفت : ۱۸ درصد مشترکان برق در گیلان کم مصرف هستند.

اسماعیل هنرمند افزود : مشترکانی که در ماه‌ های عادی سال کمتر از ۸۰ کیلو وات ساعت و مشترکانی که در ماه‌های گرم سال کمتر از ۱۵۰ کیلو وات ساعت برق مصرف کنند ، کم مصرف محسوب می‌شوند.

وی تصریح کرد : مشترکانی که در ماه‌های عادی سال بین ۸۰ تا ۲۰۰ کیلو وات ساعت برق مصرف کنند، خوش مصرف و مشترکانی که در ماه ‌های عادی سال بیش از ۲۰۰ کیلو وات ساعت و در ماه‌های گرم سال نیز بیش از ۴۰۰ کیلو وات ساعت برق مصرف کنند ، پرمصرف محسوب می‌شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان در پایان گفت : مشترکان برق می توانند همه خدمات ارائه شده این شرکت را غیرحضوری و با نصب برنامه «برق من» بر روی تلفن همراه خود یا مراجعه به پرتال این شرکت دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *