حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با حضور سرزده در مناطق سیل زده تالش، ضمن بازدید از این مناطق، خسارات وارده به شبکه و انشعابات گاز را مورد بررسی قرار داد.

گیل ابراز: مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان طی بازدید از مناطق سیل زده تالش اظهار داشت: خوشبختانه با تمهیدات بعمل آمده و آمادگی کامل پرسنل اداره گاز تالش، تاسیسات گاز از سیل هفته گذشته کمترین خسارت را متحمل شده است.

وی با بیان اینکه کلیه قطعی های گاز به جز ۲۵ خانوار در روستاهای پی سرا و گیجاو برطرف شده است، اظهار داشت: همکارانم در اداره گاز تالش هم اکنون در تلاش هستند تا گاز این مناطق در سریع ترین زمان ممکن دوباره برقرار شود.

مهندس اکبر از ساکنین مناطق سیل زده تقاضا نمود تا در صورت بروز هرگونه مشکل از دستکاری تجهیزات گازرسانی جداً خودداری نموده و بلافاصله با مرکز پیام و اتفاقات شرکت گاز به شماره ۱۹۴ تماس حاصل فرمایند.

در ادامه مدیرعامل شرکت گاز با حضور در فرمانداری تالش با آقای سید عیسی مهدوی فرماندار و رییس کمیته بحران شهرستان تالش دیدار و به بحث و تبادل نظر پرداخت.

در این دیدار فرماندار تالش با قدردانی از تلاش ها و خدمات شرکت گاز در بحران سیل اخیر، از مدیرعامل شرکت گاز درخواست نمود تا عملیات وصل مجدد گاز در وستاهای پی سرا و گیجاو همانند سایر مناطق سیل زده با سرعت انجام شود.

شایان ذکر است، سیل سی ام شهریورماه در شهرستان تالش سبب ایجاد خسارات فراوان در روستاهای پی سرا جوکندان، کری جوکندان، سراگاه بخش مرکزی و همچنین روستاهای گیجاو و سیاه بیل اسالم و موجب قطعی گاز ۴۲۸ مشترک گردید که این آمار با تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت گاز استان گیلان هم اکنون به ۲۵ خانوار کاهش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *