ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بمناسبت چهل و پنجمین سالگرد تاسیس سازمان اورژانس، با اهدای شاخه‌های گل، از کارکنان اورژانس گیلان تقدیر و تشکر کرد.

گیل ابراز: ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه جمعی از معاونین و مدیران ستادی؛ ظهر امروز چهارشنبه، بمناسبت چهل و پنجمین سالگرد تاسیس سازمان اورژانس کشور، با حضور در مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان، با اهدای شاخه های گل، از زحمات کادر اورژانس تقدیر و تشکر کرد.

وی در ادامه، از بخش‌های مختلف اورژانس گیلان بازدید کرد و در جریان اقدامات و مسایل آن حوزه قرار گرفت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین در مرکز ارتباطات و فرماندهی عملیات حاضر و پیام تبریک روز اورژانس را از طریق بیسیم به تمامی پرسنل شاغل در پایگاه‌های اورژانس استان ابلاغ و از آنان تشکر و قدردانی کرد.

به گفته دکتر پیمان اسدی، مدیر مرکز اورژانس گیلان، از ابتدای امسال تاکنون،‌ به بیش از ۱۷۴ هزار تماس مردمی، توسط مرکز ارتباطات اورژانس گیلان پاسخ داده شده است.

دکتر اسدی از انجام ۳۵ هزار و ۲۵۸ مأموریت و خدمات پیش بیمارستانی از ابتدای سال ۹۹ تاکنون توسط کادر اورژانس گیلان به مصدومان و سانحه دیدگان خبر داد.

گفتنی است: انجام بالغ‌بر ۹۷ هزار مأموریت اورژانسی، ۷۱ مورد احیای قلبی ریوی موفق، تجمیع مرکز ارتباطات و فرماندهی عملیات در مرکز استان و استقرار آن در ستاد مرکزی اورژانس گیلان، افتتاح ۷ پروژه در مرکز اورژانس گیلان، راه‌اندازی اورژانس هوایی که منجر به انجام ۱۰ انتقال بیمار و مصدوم از این طریق شده است، از مهم‌ترین اقدامات اورژانس گیلان طی یک سال گذشته بوده است.

اورژانس ۱۱۵ گیلان با ۶۳ پایگاه، ۱۳۴ آمبولانس، ۱ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۱ فروند بالگرد و ۲ دستگاه موتورلانس فعالیت می‌کند و در این راستا ۵۰۰ نیرو خدمات‌رسانی می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *