در دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان رشت با مدیر کل بیمه سلامت مطرح شد:توسعه دولت الکترونیک دربیمه سلامت مشکلات مردم را به حداقل می رساند.

سردار آقازاده دردیدار با مدیر کل بیمه سلامت گیلان گفت: توسعه دولت الکترونیک برای تسریع در امور وجلب رضایت مردم وبخصوص افراد کم درآمد از سیاست های دولت در اجرای عدالت اجتماعی است که در بیمه سلامت به صورت جدی درحال اجراست.

وی افزود:اگر منصفانه به خدمات بیمه سلامت نگاه کنیم باید اذعان کرد خدمات ارزشمندی به مردم ارائه شده که جای قدردانی دارد. وی خاطر نشان کرد، خوشبختانه نمایندگان مجلس در حمایت از بیمه سلامت عزم جدی دارند چون، سلامت حوزه بسیار مهمی است که درآسایش وآرامش مردم نقش بسزایی دارد . آقازاده اظهارداشت: راه اندازی دفاتر بیمه سلامت در شهرستانها و واگذاری برخی کارها به دفاتر پیشخوان از کارهای خوب دیگری است که در استان گیلان بخوبی عملیاتی شده است. دراین دیدار دکتر محمدی مدیر کل بیمه سلامت ضمن ارائه گزارشی ازعملکرد اداره کل یادآور شد، سازمان بیمه سلامت به سمت هزینه کرد منطقی منابع حرکت می کند که این کار اصولی ومنطقی است که نمونه بارز آن پرونده الکترونیک سلامت است محمدی خاطر نشان کرد با اجرای کامل طرح نسخه نویسی الکترونیک دفترچه های کاغذی نخواهیم داشت. این کار باعث مدیریت هزینه،حذف ارسال نسخ کاغذی ازسوی موسسات وجلوگیری از ترددهای غیرضروری وارائه خدمات مطلوب به بیمه شدگان عزیز می شود که این اقدامات بزرگ باکمک وهمکاری همه مسولین نظام مقدس که حامی قشر بی بضاعت جامعه هستند انجام می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.