عملیات ساخت پروژه المان شهدای گمنام مسکن مهر با حضور جمعی از مسئولان امروز شنبه سوم خرداد آغاز شد.

گیل ابراز: عملیات ساخت پروژه المان شهدای گمنام مسکن مهر با حضور شهردار رشت و سایر مسئولان مرتبط آغاز شد.

شهردار کلانشهر رشت در مراسم ساخت المان شهدای مسکن مهر، ضمن پاسداشت روز آزاد سازی خرمشهر اظهار کرد: قرار است المانی به مناسبت حضور مهمان گرانقدری که با نام شهدای گمنام در این منطقه آرمیده‌اند، ساخته شود.

ناصر حاج‌محمدی گفت: این مهم، هم برای شهدای گمنام منطقه مسکن مهر و هم بوستان ملت به همت شهرداری و فرمانداری در هئیت امنای ساخت یادمان‌های شهدای گمنام‌ انجام می‌شود.

وی ضمن قدردانی از تلاش ها و پیگیری های تنها بانوی شورای شهر رشت برای پروژه ساخت این یادمان ها افزود: نتیجه این پیگیری‌ها منجر به آغاز عملیات ساخت این پروژه شده است.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر رشت نیز در این مراسم، از آغاز ساخت المان شهدای گمنام به عنوان یکی از پروژه های نیمه تمام سال گذشته یاد کرد و از همکاری مسئولان مرتبط در این امر قدردانی کرد.

فاطمه شیرزاد با بیان اینکه این پروژه به همت سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت انجام می‌شود، ادامه داد: شهردار رشت این ماموریت خطیر را به فرزند شهیدی که امروز ریاست این سازمان را برعهده دارد گذاشته است.

وی تسریع بر اجرای پروژه را از این مسئول خواستار شد و تاکید کرد: عملیات ساخت پروژه المان شهدای گمنام باید تا پایان شهریورماه امسال به پایان برسد.

در این آیین علاوه بر شهردار رشت و دیگر مسئولان عرصه مدیریت شهری، رمضانپور رئیس کمیسیون توسعه عمران، عاقل منش و علیپور از اعضای شورا، پاکاری مدیر کل بنیاد شهید و بایرامی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *