به گزارش گیل ابراز و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در این دیدار ضمن تبریک حلول ماه رمضان و گرامیداشت هفته کارگر ، ازبیان دغدغه های فعالان تشکلها و نمایندگان جامعه کارگری سپاسگزاری کرد و این مهم را حاصل تعامل خوب و اعتماد متقابل برشمرد .

وی با اشاره به اینکه کارگران موثرترین قشر درحوزه گردش چرخهای اقتصادی و صنعتی هستند، تلاش این جامعه شریف را محور توسعه قلمداد کرد.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با تحلیل شرایط حاکم بر سازمان از منظر اقتصادی اجتماعی ، افزود : مهمترین مساله ما تامین منابع برای ارائه مطلوب و شایسته تعهدات است .

حسین نژاد با تاکید بر نقش شرکای اجتماعی و بویژه کارگران اذعان داشت : تامین اجتماعی با شرکای خود معنا می یابد و از این رو مطالبات به حق و قانونی جامعه کارگری ، یکی از دغدغه های مدیران سازمان است .

وی خاطرنشان ساخت : بیش از ۵۲ درصد جمعیت کشور تحت پوشش تامین اجتماعی است و از این حیث دارای نقشی حاکمیتی و حساس بوده و هرگونه مشکلی برای این مجموعه دارای آثاری فراگیر و کشوری خواهد بود .

حسن ایزدی دبیراجرائی تشکیلات خانه کارگر استان گیلان نیز در این جلسه با بیان اینکه درحال حاضر بیش از ۴۰ هزار کارگر گیلانی عضو خانه کارگر استان هستند افزود : یکی از افتخارات جامعه کارگری گیلان اهدای ۴۱۸ شهید در جریان جنگ تحمیلی است .

دبیراجرائی تشکیلات خانه کارگر گیلان با قدردانی از تلاشهای پرسنل تامین اجتماعی استان اظهار داشت : به لطف الهی تعامل خوبی بین تشکلهای کارگری و تامین اجتماعی در استان وجوددارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *