اعضای هیات مدیره انجمن دندانپزشکان گیلان با مدیرکل تامین اجتماعی استان دیدار کردند.

گیل ابراز: درراستای فعالیتهای تعاملاتی و تقویت ارتباط متقابل با شرکای اجتماعی ، طی نشستی، مدیرکل و سرپرست معاونت بیمه ای تامین اجتماعی گیلان با اعضای هیات مدیره انجمن دندانپزشکان استان دیدار و پیرامون مباحث مختلف صنفی و دغدغه های بیمه ای دندانپزشکان بعنوان یکی از گروههای کارفرمایی به گفتگو پرداختند .

علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در این نشست با تاکید بر ضرورت تعاملات دوسویه با شرکای اجتماعی ، ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری و مشاوره کارشناسی و اجرای دوره های آموزشی برای اعضای انجمن ، افزود : نگاه درست به تامین اجتماعی و درک واقعی از تکالیف آن یکی از اموری است که باید در جامعه نهادینه شود.

وی همچنین اظهار داشت : آشنایی هرچه بیشتر کارفرمایان و بیمه شدگان با سازمان ، قوانین و حقوق متقابل ، سبب روانسازی بیشتر فرایندها ، تسهیل امور و رضایتمندی مضاعف خواهد شد و بمنزله بازی برد برد برای طرفین است.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان خاطرنشان ساخت : اعتقاد داریم که هرچقدر به شرکای اجتماعی نزدیکتر باشیم این مهم منجر به درک و شناخت بیشتری از ابعاد و زوایای سازمان و مشارکت و احساس مسئولیت بیشتر مخاطبان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *