به گزارش گیل ابراز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ماسال، فرماندار این شهر در جلسه شورای کشاورزی شهرستان با اشاره به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی کشاورزی، پلاک گذاری ادوات کشاورزی را مورد تاکید قرار داد. وی با بیان اینکه هیچ گونه خدماتی به ادوات کشاورزی بدون پلاک گذاری ارائه نمیشود گفت: با هماهنگی به عمل آمده توسط نظام مهندسی کشاورزی، جهاد کشاورزی و نیروی انتظامی تمامی تراکتور داران و کمباین داران اقدامات لازم جهت پلاک گذاری را انجام دهند.

وی با اشاره به پلاک کوبی احشام و دام جهت جلوگیری از سوء استفاده سارقان با جدیت موضوع اطلاع رسانی شود و جمع آوری و توقیف احشام سرگردان با ارجاع به مراکزی که توسط جهاد کشاورزی مشخص شده است را اشاره داشت .

فرماندار ماسال لزوم تسریع در شناسایی مناطق آسیب دیده و حساس که مکررا توسط سیلابهای اخیر تخریب شده اندجهت ترمیم سردهنه ها و ساماندهی انهار توسط متولیان تامین آب کشاورزی (شرکت آب منطقه ای و اداره آبیاری ) را تاکید کرد.

مهندس پورحضرت بیمه کشاورزی را بسیار حائز اهمیت دانست وتصریح کرد:در زمان بحران بیمه کشاورزی میتواند تسکینی برای کشاورزان باشد ولزوم بیمه کشاورزی را تاکید کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *