گیل ابراز _ چگونگی روند تشکیل شهر دوستدار کودک و عملکرد آن در شهرداری رشت بررسی شد.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، معاونت شهرسازی و معماری شهرداری در جلسه ای که با حضور فاطمه شیرزاد رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای اسلامی شهر و برخی از مدیران و معاونین شهرداری با عنوان شهر دوستدار کودک برگزار شد، از تشکیل واحد دوستدار کودک در ذیل معاونت شهرسازی و معماری خبر داد و پیرامون‌ روند اداری و اجرایی این مهم توضیح داد.

رضا ویسی با بیان اینکه تاکید مجموعه وزارت کشور بر تشکیل واحد اداری شهر دوستدار کودک بود اظهار کرد: در حال حاضر چارت اداری آن معین شده و در جریان روند تایید از وزارت کشور است.

وی گفت: برای پر بارتر شدن‌جلسات مربوط به این امر، از واحدهای دیگر شهرداری که علاقمند به فعالیت در این زمینه هستند دعوت به عمل آمد.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری رشت، افزود: مباحث مربوط به شهر دوستدار کودک بیشتر از هر شهر دیگری، از ابتدا در رشت مطرح بود و تاکنون ‌نیز نتایج مطلوبی ارائه داد.

ویسی با بیان اینکه در جلسات مربوط به شهر دوستدار کودک از زیر مجموعه هایی همچون مدیریت ارتباطات و امور بین الملل، سازمان سرمایه گذاری، سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهری و معاونت خدمات شهری شهرداری رشت دعوت به عمل آمده است، بر لزوم ارتباط هرچه بیشتر این‌ نهاد ها با چنین ‌پروژه ای تاکید کرد.

وی گفت: عملکرد شهرداری رشت‌ همواره مورد رضایت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور قرار گرفته است.

این مسئول ادامه داد: باید عملیات عمرانی و زیرساختی پربارتری برای اجرای این‌ پروژه در شهرداری رشت صورت بگیرد.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری رشت خاطر نشان‌کرد: باید بتوان نقش هماهنگ کننده موثری در این رابطه ایفا کرد.

ویسی گفت: از هرگونه پیشنهاد های سازنده استقبال می شود زیرا این امر می تواند در تنگاهای مالی، به کمک شهرداری بیاید و خروجی های مناسبی برای این قشر از جامعه داشته باشد.

در این ‌جلسه، اعضای حاضر به بیان‌نقطه نظرات مربوط پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *