کد خبر : 6686
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

بررسی چگونگی روند تشکیل شهر دوستدار کودک در شهرداری رشت

بررسی چگونگی روند تشکیل شهر دوستدار کودک در شهرداری رشت

گیل ابراز _ چگونگی روند تشکیل شهر دوستدار کودک و عملکرد آن در شهرداری رشت بررسی شد. به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، معاونت شهرسازی و معماری شهرداری در جلسه ای که با حضور فاطمه شیرزاد رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای اسلامی شهر و برخی از مدیران

گیل ابراز _ چگونگی روند تشکیل شهر دوستدار کودک و عملکرد آن در شهرداری رشت بررسی شد.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، معاونت شهرسازی و معماری شهرداری در جلسه ای که با حضور فاطمه شیرزاد رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای اسلامی شهر و برخی از مدیران و معاونین شهرداری با عنوان شهر دوستدار کودک برگزار شد، از تشکیل واحد دوستدار کودک در ذیل معاونت شهرسازی و معماری خبر داد و پیرامون‌ روند اداری و اجرایی این مهم توضیح داد.

رضا ویسی با بیان اینکه تاکید مجموعه وزارت کشور بر تشکیل واحد اداری شهر دوستدار کودک بود اظهار کرد: در حال حاضر چارت اداری آن معین شده و در جریان روند تایید از وزارت کشور است.

وی گفت: برای پر بارتر شدن‌جلسات مربوط به این امر، از واحدهای دیگر شهرداری که علاقمند به فعالیت در این زمینه هستند دعوت به عمل آمد.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری رشت، افزود: مباحث مربوط به شهر دوستدار کودک بیشتر از هر شهر دیگری، از ابتدا در رشت مطرح بود و تاکنون ‌نیز نتایج مطلوبی ارائه داد.

ویسی با بیان اینکه در جلسات مربوط به شهر دوستدار کودک از زیر مجموعه هایی همچون مدیریت ارتباطات و امور بین الملل، سازمان سرمایه گذاری، سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهری و معاونت خدمات شهری شهرداری رشت دعوت به عمل آمده است، بر لزوم ارتباط هرچه بیشتر این‌ نهاد ها با چنین ‌پروژه ای تاکید کرد.

وی گفت: عملکرد شهرداری رشت‌ همواره مورد رضایت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور قرار گرفته است.

این مسئول ادامه داد: باید عملیات عمرانی و زیرساختی پربارتری برای اجرای این‌ پروژه در شهرداری رشت صورت بگیرد.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری رشت خاطر نشان‌کرد: باید بتوان نقش هماهنگ کننده موثری در این رابطه ایفا کرد.

ویسی گفت: از هرگونه پیشنهاد های سازنده استقبال می شود زیرا این امر می تواند در تنگاهای مالی، به کمک شهرداری بیاید و خروجی های مناسبی برای این قشر از جامعه داشته باشد.

در این ‌جلسه، اعضای حاضر به بیان‌نقطه نظرات مربوط پرداختند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.