گیل ابراز _ رضا محمدی اصل در بازدید از زندان تالش و اردوگاه کاردرمانی حویق حرفه آموزی واشتغال مهمترین فعالیت اصلاحی برای زندانی و خانواده های آنان دانست و تاکید کرد: این فعالیت ها مهمترین نقش در جلوگیری از بازگشت مجدد به زندان و کاهش جمعیت کیفری دارد.

مدیر کل زندانهای گیلان بهترین راه غنی سازی اوقات فراغت زندانیان را اشتغال بیان کرد و افزود: فراهم نمودن شرایط اشتغال حداکثری زندانیان یکی از مهمترین وظایف زندانبانان می باشد که مورد تاکید ریاست محترم سازمان است .و ما باید از تمام ظرفیت های موجود برای ارتقاء فعالیت های این بخش استفاده نمائیم. یکی از مهمترین ظرفیت های موجود استعداد ها و مهارت های زندانیان می باشد و مددکاران و مسئولین اشتغال زندانیان ضمن مصاحیه و ارتباط با زندانیان در شناسائی این طرفیت ها و معرفی به رئیس زندان می توانند نقش مهمی را ایفا نمایند.

رضا محمدی اصل ضمن تاکید به برنامه های حرفه آموزی به عنوان پیش نیاز اشتغال گفت :فعالیت های حرفه آموزی باید علاوه بر زندانیان و سربازان به خانواده های زندانیان نیز تسری یابد و ما باید با تلاش حداکثری وجهادی به گونه ای عمل نمایئم تا ضمن تامین نیازهای اولیه زندانیان وخانواده آنان ، در آمد های پایدار برای آنان ایجاد گردد.
شایان ذکراست دراین بازدید تصمیمات موثرو سازنده در خصوص بهسازی، امورات عمرانی وجذب به موقع اعتبارات تملک دارای ها انجام پذیرفت‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.