همزمان با پنجمین روز از هفته دولت و با حضور مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری کشور، پنج پروژه عمرانی با ۳۵ میلیارد تومان هزینه در فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل رشت به بهره‌برداری رسید.

گیل ابراز/ همزمان با هفته دولت، پنج پروژه عمرانی در فرودگاه سردار جنگل رشت با اعتبار 350 میلیارد ریال با حضور سیاوش امیر مکری مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری کشور به بهره برداری رسید.

 بر اساس این گزارش، عملیات احداث و تجهیز مخزن بتنی، ایستگاه پمپاژ و عملیات محوطه‌سازی فرودگاه سردار جنگل رشت یکی از پروژه‌ها بود که شامل 17 هزار متر مربع، مخزن 500 متر مکعبی و ایستگاه پمپاژ و سیستم آبرسانی است و با هزینه‌ بالغ بر 68 میلیارد ریال افتتاح شد.
همچنین عملیات اجرایی چراغ‌های PALS شامل ساخت و نصب پایه‌ها، کابل‌کشی و حفاری با هزینه 10 میلیارد ریال و یک میلیون یورو مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 
انشعاب آب شرب جهت شبکه توزیع آب برای آبرسانی به ساختمان‌های فرودگاه با هزینه 20 میلیارد ریال و خرید و نصب کمک ‌ناوبری DVOR/DME با هزینه 10 میلیارد ریال و 400 هزار یورو از دیگر پروژه‌هایی بود که امروز با حضور مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری کشور افتتاح شد.


 
بر اساس این گزارش، احداث و تجهیز اتاق مونیتورینگ دوربین‌های مداربسته با هزینه 30 میلیارد ریال از دیگر پروژه‌های افتتاح شده در فرودگاه سردار جنگل رشت بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.