همزمان با پنجمین روز از هفته دولت و با حضور مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری کشور، پنج پروژه عمرانی با ۳۵ میلیارد تومان هزینه در فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل رشت به بهره‌برداری رسید.

گیل ابراز/ همزمان با هفته دولت، پنج پروژه عمرانی در فرودگاه سردار جنگل رشت با اعتبار 350 میلیارد ریال با حضور سیاوش امیر مکری مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری کشور به بهره برداری رسید.

 بر اساس این گزارش، عملیات احداث و تجهیز مخزن بتنی، ایستگاه پمپاژ و عملیات محوطه‌سازی فرودگاه سردار جنگل رشت یکی از پروژه‌ها بود که شامل 17 هزار متر مربع، مخزن 500 متر مکعبی و ایستگاه پمپاژ و سیستم آبرسانی است و با هزینه‌ بالغ بر 68 میلیارد ریال افتتاح شد.
همچنین عملیات اجرایی چراغ‌های PALS شامل ساخت و نصب پایه‌ها، کابل‌کشی و حفاری با هزینه 10 میلیارد ریال و یک میلیون یورو مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 
انشعاب آب شرب جهت شبکه توزیع آب برای آبرسانی به ساختمان‌های فرودگاه با هزینه 20 میلیارد ریال و خرید و نصب کمک ‌ناوبری DVOR/DME با هزینه 10 میلیارد ریال و 400 هزار یورو از دیگر پروژه‌هایی بود که امروز با حضور مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری کشور افتتاح شد.


 
بر اساس این گزارش، احداث و تجهیز اتاق مونیتورینگ دوربین‌های مداربسته با هزینه 30 میلیارد ریال از دیگر پروژه‌های افتتاح شده در فرودگاه سردار جنگل رشت بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *