کد خبر : 3203
تاریخ انتشار : یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۵:۱۲

⭕محمد صادق حسنی جوریابی عضو فراکسیون مناطق آزاد/ مهمترین هدف منطقه آزاد ایجاد اشتغال و افزایش صادرات است/ در حال حاضر، وضعیت موجود راضی کننده نیست.

⭕محمد صادق حسنی جوریابی عضو فراکسیون مناطق آزاد/  مهمترین هدف منطقه آزاد ایجاد اشتغال و افزایش صادرات است/ در حال حاضر، وضعیت موجود راضی کننده نیست.

⭕محمد صادق حسنی جوریابی عضو فراکسیون مناطق آزاد مهمترین هدف منطقه آزاد ایجاد اشتغال و افزایش صادرات است/ در حال حاضر، وضعیت موجود راضی کننده نیست. نخستین نشست فراکسیون مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی با دبیر شورای عالی این مناطق در منطقه آزاد بندرانزلی برگزار شد. 🌍حقیقی ///پایگاه خبری گیل ابراز در نخستین نشست فراکسیون

⭕محمد صادق حسنی جوریابی عضو فراکسیون مناطق آزاد
مهمترین هدف منطقه آزاد ایجاد اشتغال و افزایش صادرات است/ در حال حاضر، وضعیت موجود راضی کننده نیست.

نخستین نشست فراکسیون مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی با دبیر شورای عالی این مناطق در منطقه آزاد بندرانزلی برگزار شد.

🌍حقیقی ///پایگاه خبری گیل ابراز

در نخستین نشست فراکسیون مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی با دبیر شورایعالی این مناطق که در منطقه آزاد بندرانزلی برگزار شد محمد صادق حسنی جوریابی از اعضای این فراکسیون در این نشست گفت: در مناطق آزاد کارهای خوب و بزرگی انجام شده است و از مدیریت مرتضی بانک و مجموعه ایشان باید تشکر کرد ولی مناطق آزاد ۴ ماموریت اصلی داشته که من احساس میکنم انجام نشده است ۱- تسهیل در تولید  ۲-افزایش صادرات ۳-واردکردن فن آوری پیشرفته خارج از کشور به داخل ۴-تامین نیازهای مالی.
وی در ادامه گفت: درواقع مهمترین هدف منطقه آزاد ایجاد اشتغال و افزایش صادرات است،  ولی در حال حاضر، وضعیت موجود راضی کننده نیست، افزایش تولید و زیرساخت های آن را نیز مشاهده نمی کنیم و خیلی از سرمایه داران که به ما مراجعه می کنند از عدم همکاری گله مند هستند.

این عضو فراکسیون مناطق آزاد افزود: سرمایه گزارانی هستند که امکانات و سرمایه کافی در اختیار دارند و می خواهند وارد عرصه تولید شوند ولی زمین برای اهداء به آنها در منطقه آزاد وجود ندارد.تاکنون اقدامی هم برای رفع این مشکل انجام نشده است.

نماینده مردم رشت همچنین گفت: درست در کنار منطقه آزاد انزلی، شهرک ناحیه صنعتی لشت نشاء وجود دارد که نزدیک به ۵۰ هکتار زمین دارد و بنده چندین مرتبه با مدیر منطقه آزاد انزلی صحبت کرده ام ولی موثر واقع نشده است.

این عضو فراکسیون کشاورزی خاطر نشان کرد: منطقه آزاد انزلی برای صادرات محصولات کشاورزی به کشورهای آسیای میانه بخصوص روسیه، فرصتهای طلایی در اختیار دارد، همچنین در بحث جذب گردشگر موفق عمل کرده است و زیرساختهای خوبی در زمینه توریسم داخلی در زمان مدیریت فعلی بوجود آمده است ولی ما از منطقه آزاد انزلی انتظارات بیشتری داریم./رساگیل
انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.