به مناسبت هفته سلامت صورت گرفت؛
عیادت استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بیماران بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان

گیل ابراز _استاندار گیلان و دکتر ارسلان سالاری – رئیس دانشگاه علوم پزشکی ضمن بازدید از بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان و عیادت از بیماران بستری در بخش اورژانس ، نحوه ارایه خدمات به بیماران را مورد بررسی قراردادند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ اسدالله عباسی -استاندار گیلان به همراه دکتر ارسلان سالاری – رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، عصر امروز با حضور در بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان، از بیماران بستری در بخش اورژانس عمومی عیادت کرد.

استاندار گیلان در حاشیه عیادت از بیماران بستری در بخش اورژانس بیمارستان، ضمن گفت‌وگوی صمیمی با بیماران و کادر درمان ، بسته‌های سلامت را به بیماران بستری اهدا کرد.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با حضور در بیمارستان پیروز لاهیجان با توضیحات دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و همچنین دکتر هاتف، رئیس بیمارستان ، در جریان کم و کیف خدمات درمانی ارائه شده به بیماران و همچنین مشکلات بیمارستان قرار گرفت.

استاندار گیلان همچنین از بخش امحاگر زباله بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان که به صورت بهداشتی زباله های عفونی را از غیر عفونی تفکیک و آنها را امحا می‌کند نیز بازدید کرد.

دکتر عباسی در حاشیه بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان در جمع خبرنگاران، مدیریت پسماند را بسیار حایز اهمیت برشمرد و اظهار کرد: از ابتدای دولت سیزدهم، مدیریت پسماند از اولویت های ما بوده و تفکیک اصولی و اساسی زباله از مبدا، پردازش و بازیافت و همچنین امحا صحیح آن جز دغدغه های ما است.

وی دفع زباله های عفونی را بخشی از مدیریت صحیح پسماند دانست و افزود: خوشبختانه در بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان زباله به درستی جمع آوری و امحا می‌شود و فاضلاب های آن نیز به گونه‌ای مدیریت می‌شوند که از بروز مشکلات زیست محیطی پیشگیری کند.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با اشاره به خدمات گسترده بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان به شهرستان‌های شرقی استان، گفت: علیرغم ارائه خدمات خوب به بیماران و ابراز رضایتمندی آنها، بیمارستان از وجود دستگاه MRI دولتی محروم بوده و جانمایی و راه اندازی آن در این بیمارستان از ضروریات است.

عباسی همچنین بر لزوم تخصیص یک دستگاه آمبولانس مجهز و پیشرفته به بیمارستان در آینده نزدیک تاکید کرد.

گفتنی است؛ بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی دکتر پیروز لاهیجان علاوه بر خدمات رسانی به مردم این شهرستان، برخی از خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی را به مردمان شرق گیلان و حتی به غرب استان مازندران نیز ارایه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.