ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در راستای برندسازی شهری؛ برنامه‌ریزی برای برگزاری رویدادهای ورزشی کشوری و بین‌المللی

شهردار بندر کیاشهر در مراسم افتتاح فاز اول مجموعه ورزشی ورزش‌های ساحلی شهرداری بندر کیاشهر گفت: ایجاد زیرساخت‌های ورزشی ورزش‌های ساحلی در راستای برندسازی شهری و برنامه‌ریزی برای برگزاری رویدادهای ورزشی کشوری و بین‌المللی اهدافی است که شهرداری بندرکیاشهر دنبال می‌کند.

‎گیل ابراز _ همزمان با برگزاری مسابقات والیبال ساحلی زیر ۲۳ سال کشور، و با حضور مسئولان شهری و شهرستانی، مجموعه ورزشی ورزش‌های ساحلی شهرداری بندر کیاشهر افتتاح شد.

‎مرتضی عاطفی شهردار بندر کیاشهر در مراسم افتتاح این مجموعه ورزشی اظهار داشت: مجموعه ورزشی ورزش‌های ساحلی توسط شهرداری بندر کیاشهر راه‌اندازی و ایجاد شده و فاز اول آن شامل سه زمین والیبال ساحلی است.

‎عاطفی با بیان اینکه شهرداری بندر کیاشهر در طرح توسعه و فاز دوم این مجموعه ورزشی درصدد ایجاد زمین فوتبال ساحلی و سایر ورزش‌های ساحلی است عنوان کرد: شهر بندر کیاشهر پتانسیل خوبی در حوزه ساحل و استعدادهای ورزشی دارد که باید از آن استفاده کرد.

‎وی رویکرد شهرداری بندر کیاشهر را ایجاد زیرساخت‌های ورزش‌های ساحلی در راستای برندسازی شهری ذکر کرد و یادآور شد: انجام اقدامات زیربنایی و بسترسازی امورات ورزشی به جای پرداختن به مسائل یومیه ورزش از دیگر اهداف و برنامه‌های شهرداری بندر کیاشهر محسوب می‌شود.

‎شهردار بندر کیاشهر با تاکید بر اینکه در آینده نزدیک شاهد برگزاری رویدادهای ورزشی کشوری دیگری هم در بندر کیاشهر خواهیم بود اضافه کرد: شهرداری بندر کیاشهر آمادگی لازم برای میزبانی رویدادهای بین المللی ساحلی را دارد و حتما برای کسب این میزبانی‌ها تلاش و برنامه‌ریزی می‌کند.

عاطفی در پایان بطور ویژه از همکاری هیات والیبال بندر کیاشهردر امر آماده‌سازی زمین والیبال ساحلی، تقدیر و تشکر نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.