در پویش یلدای مهربانی؛
نیکوکاران گیلانی بالغ بر ۲۶ میلیارد ریال به مددجویان بهزیستی کمک کردند

دکتر نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان گفت:نیکوکاران گیلانی در پویش یلدای مهربانی بالغ بر ۲۶ میلیارد ریال به مددجویان بهزیستی کمک کردند.

مدیرکل بهزیستی گیلان گفت : با فرا رسیدن ” شب یلدا ” این سنت دیرینه ایرانی خانواده ها دور هم جمع شده و صله رحم که از سنت های مورد تاکید اسلام می باشد را به جا می آورند و در طی آن بزرگتران فامیل و اقوام نقش بسزایی در انجام آن را دارند

دکتر نحوی نژاد افزود: با توجه به اینکه اقشار تحت پوشش بهزیستی از جامعه کم برخوردار جامعه می باشند بهزیستی گیلان برای حمایت از آنان اقدام به برگزاری پویش یلدای مهربانی از ابتدای آذر ماه نمود.

وی بیان داشت : در این راستا بهزیستی استان ضمن هماهنگی با بسیاری از موسسات خیریه که به عنوان بازوان توانمند این نهاد می باشند نسبت به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی نیکوکاران عزیز گیلانی اقدام نمود و با همراهی آنان بالغ بر ۲۶ میلیارد ریال در قالب پرداخت های نقدی نیکوکاری برای کمک هزینه معیشتی ، تهیه اقلام و بسته های معیشتی ، پوشاک گرم و زمستانی ، تهیه وسایل بازی ، تهیه وسایل کمک آموزشی جمع آوری شد.

دکتر نحوی نژاد در پایان ضمن تشکر از کلیه نیکوکاران عزیز گیلانی و موسسات خیریه تحت نظارت که همراه و یاور بهزیستی می باشند افزود: این کمک ها در هفته آخر آذرماه در میان اقشار تحت پوشش توزیع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.