کد خبر : 19499
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵

شهردار رشت در افتتاحیه کارگاه تخصصی روحانیت و نهضت جنگل ؛ میرزا کوچک با پایه‌ریزی نهضت خود از عزت مردم دفاع کرد

شهردار رشت در افتتاحیه کارگاه تخصصی روحانیت و نهضت جنگل ؛ میرزا کوچک با پایه‌ریزی نهضت خود از عزت مردم دفاع کرد

شهردار رشت در افتتاحیه کارگاه تخصصی روحانیت و نهضت جنگل ؛ میرزا کوچک با پایه‌ریزی نهضت خود از عزت مردم دفاع کرد گیل ابراز _ شهردار رشت در افتتاحیه کارگاه تخصصی روحانیت و نهضت جنگل، گفتگوی صادقانه با مردم و افزایش سهم آنان در تصمیم‌ گیریها را اولویت مهم شهرداری ذکر کرد و گفت: مجموعه

شهردار رشت در افتتاحیه کارگاه تخصصی روحانیت و نهضت جنگل ؛ میرزا کوچک با پایه‌ریزی نهضت خود از عزت مردم دفاع کرد

گیل ابراز _ شهردار رشت در افتتاحیه کارگاه تخصصی روحانیت و نهضت جنگل، گفتگوی صادقانه با مردم و افزایش سهم آنان در تصمیم‌ گیریها را اولویت مهم شهرداری ذکر کرد و گفت: مجموعه مدیریت شهری قصد دارد به شکل عملیاتی وارد میدان کار جهادی و خدمت صادقانه برای مردم شود.

شهردار رشت در افتتاحیه کارگاه تخصصی روحانیت و نهضت جنگل، گفتگوی صادقانه با مردم و افزایش سهم آنان در تصمیم‌ گیریها را اولویت مهم شهرداری ذکر کرد و گفت: مجموعه مدیریت شهری قصد دارد به شکل عملیاتی وارد میدان کار جهادی و خدمت صادقانه برای مردم شود.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – امروز سه‌شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ سید امیر حسین علوی شهردار رشت در افتتاحیه کارگاه تخصصی روحانیت و نهضت جنگل اظهار داشت: اگر امروز به چهره‌های فاخری مانند میرزا کوچک جنگلی تأسی می‌کنیم به این خاطر است که میرزا کوچک با پایه‌ریزی نهضت خود از عزت مردم دفاع کرد.

شهردار رشت با بیان اینکه این عزت به دست آمده از خون پاک شهدا و سرداران باید برای سرزمینمان و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حفظ و پاسداری شود عنوان کرد: قطعا در مقطع زمانی کنونی هیچ اقدامی به جزء خدمت صادقانه و کار جهادی نمی‌تواند این عزت را برای مردم ما به ارمغان بیاورد.

سید امیر حسین علوی، گیلان را سرزمین عابدان، عالمان، زاهدان و زادگاه دلاورمردانی بزرگ دانست و گفت: از دیار بزرگ گیلان هزاران نام‌ آشنا که ذخیره عظیم فرهنگی کشور هستند، برخواسته است که همه اینها از ظرفیت ارزشمند مردم این دیار حکایت دارد.

وی با بیان اینکه بزرگ مرد روحانی به نام میرزا کوچک جنگلی، با اقتدا به سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) نهضت خود را پایه‌ ریزی کرد، اذعان داشت: امروز پاسداشت میرزا و زنده نگهداشتن نام و یاد او، تلاش برای احیاء فرهنگ مقاومت، مبارزه برای عدالت و ایستادگی در برابر استکبار است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.