کد خبر : 19540
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۳

حمایت از تولید و عرضه مسکن روستایی ضروری است

حمایت از تولید و عرضه مسکن روستایی ضروری است

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان حمایت از تولید و عرضه مسکن روستایی ضروری است مهندس حامد دائمی گفت: اجرای ماده ۴ قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن روستایی و ماده ۴۴ ایین نامه اجرایی ضروری وبسیار مهم است. به گزارش گیل ابراز ، به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان
حمایت از تولید و عرضه مسکن روستایی ضروری است

مهندس حامد دائمی گفت: اجرای ماده ۴ قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن روستایی و ماده ۴۴ ایین نامه اجرایی ضروری وبسیار مهم است.

به گزارش گیل ابراز ، به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، مهندس حامد دائمی ،به اتفاق معاون عمران روستایی و کارشناس مسئول امور زمین با مهندس حامد اختری مدیرکل منابع طبیعی وآبخیز داری استان دیدار کرد.

در این دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان ضمن تقدیر از تعاملات سازنده اداره کل منابع طبیعی استان، اجرای ماده ۴ قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن روستایی و ماده ۴۴ ایین نامه اجرایی را ضروری خواند و بر لزوم همکاری بین دو دستگاه برای تسریع در امور و اجرای طرح های هادی تاکید کرد.

مهندس حامد دائمی گفت: تاکنون این نهاد با همکاری منابع طبیعی در زمینه عمران و آبادانی روستاها، واگذاری زمین وانتقال اسناد آنها همکاری خوب وتنگاتنگی داشته است، لذا پیشنهاد داد دراین راستا موارد و موانع در هر دو سازمان شناسایی شوند تا در اسرع وقت بعد از بررسی، موانع مرتفع شود.

این گزارش حاکی است:مهندس اختری نیز با بیان اینکه با استفاده از ظرفیت بنیاد مسکن استان می توان گام های موثری برای توسعه روستاها و پیشبرد اهداف برداشته شود، اظهار کرد: با همکاری و تعامل میان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و اداره کل منابع طبیعی، بسیاری از مشکلات مردم به ویژه روستائیان حل می شود.

مدیرکل منابع طبیعی وآبخیز داری استان با اشاره به تعامل خوب با بنیاد مسکن درامر تأمین نیازهای این بنیاد برای خانه دارکردن افراد محروم درروستاهاگفت: تأمین نیازهای بنیاد مسکن استان درقالب ماده ۴ قانون ساماندهی مسکن صورت می گیرد که دراین رابطه عملکرد خوبی توسط اداره کل منابع طبیعی تاکنون صورت گرفته است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.