در دومین روز از هفته بهزیستی همزمان با سراسر کشور تعداد ۶۰ واحد مسکونی در گیلان به طور نمادین در شهرستان صومعه سرا واگذار شد.

گیل ابراز _ در دومین روز از هفته بهزیستی همزمان با سراسر کشور تعداد ۶۰ واحد مسکونی در گیلان با حضور کاظم دلخوش نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، سید جلال سید محمدی فرماندار شهرستان صومعه سرا و حسین نحوی نژاد مدیر کل بهزیستی گیلان از طریق ویدیو کنفرانس با حضور معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور به افراد تحت پوشش واگذار شد.

دلخوش با گرامیداشت هفته بهزیستی از ریاست سازمان بهزیستی و اداره کل بهزیستی گیلان در جهت ساخت مسکن برای محرومین تقدیر و تشکر نمود و افزود: مجمع نمایندگان گیلان آماده هر گونه همکاری بمنظور کمک بیشتر به معلولین و مددجویان بهزیستی است.

مدیر کل بهزیستی گیلان در این مراسم افزود: این واحدها در مجموع با اعتباری بالغ بر ۱۶۸ میلیارد ریال به بهره برداری رسید که از این مبلغ ۳۰میلیارد ریال سهم سازمان بهزیستی و ۱۸ میلیارد ریال سهم خیرین و ۱۲۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی و سهم آورده متقاضی، قرارگاه خاتم الانبیا و بسیج سازندگی و بنیاد مستضعفان است.

وی تعداد واحدهای در دست احداث برای مددجویان بهزیستی را ۷۳۶ واحد اعلام نمود و اظهار امیدواری داشت که تعداد ۵۰۰ واحد مسکونی تا پایان سال به مددجویان واگذار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *