طرح پيشنهادي شركت گاز گيلان به عنوان يكي از ۷ طرح برتر صنعت نفت معرفي شد

رشت_ گیل ابراز _سامانه ارسال اطلاعات ایستگاه های گاز (GasMaster)، طرح پيشنهادي شركت گاز گيلان به عنوان ۷ طرح برتر صنعت نفت معرفي شد.

به گزارش پایگاه خبری گیل ابراز، به نقل از روابط عمومي گاز گيلان – د رنشست ويدئو كنفرانسي با حضور معاون برنامه ریزی وزارت نفت، مدیرکل فناوری اطلاعات و توسعه دولت الکترونیک و مديران فناوري و اطلاعات در شركت هاي ملي گاز، نفت، پالايش و پخش و صنايع پتروشيمي، از طرح پيشنهادي شركت گاز گيلان به عنوان يكي از ۷ طرح برتر صنعت نفت تقدير بعمل آمد.

براساس این گزارش طرح سامانه ارسال اطلاعات ایستگاه های گاز توسط مدیرعامل و مسئولین واحدهای برنامه ریزی و اندازه گیری گاز گیلان ارائه و معرفی شد

سامانه ارسال اطلاعات ایستگاه های تقلیل فشار گاز (طرح پيشنهادي شركت گاز گيلان) كه توسط شركت بومي و دانش بنيان نوآوران صنعت آريوسام اجرا شده، قادر است پس از نصب در ايستگاه ها، كليه اطلاعات مورد نياز از قبيل مصرف، فشار، دما و غيره را جهت پايش به سيستم مانيتورينگ ارسال كند.

از خصوصيات بارز اين دستگاه مي توان به ابعاد كوچك، وزن كم و قابليت حمل آسان، عدم نياز به برق ايستگاه و استفاده از باطري با طول عمر بالا، بومي بودن و سازگار با انواع دستگاه هاي تصحيح كننده، نصب و راه اندازي در مدت زمان كوتاه، توليد قبوض مصرف با استفاده از سامانه مربوطه و نرم افزار ساده مانيتورينگ با كاربري آسان اشاره كرد.

گفتنی است كه سامانه قرائت از راه دور (GasMaster) داراي گواهينامه هاي استاندارد شركت ملي گاز ایران بوده و بهای تمام شده بسیار مناسبی نسبت به نمونه های مشابه داخلی و خارجی دارد و از آن می توان به نحو مناسب در بحران افت فشار گاز استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *