سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان با روسای کانون های بازنشستگی تامین اجتماعی استان دیدار و پیرامون مسایل و مشکلات درمانی بازنشستگان گفتگو کردند.

گیل ابراز:در این دیدار دکتر قنبرپور با ارائه گزارشی از عملکرد مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اظهار داشت: مهمترین اولویت مدیریت درمان ارتقاء کمی و کیفی خدمات درمانی است.

وی در تشریح عملکرد مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اظهار داشت: هم اکنون مجوز ساخت بخش آنژیوگرافی و جراحی قلب در محوطه بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) اخذ شده که در سالجاری کار ساخت آن آغاز می شود.

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان به افتتاح مرکز گازهای طبی در ماه گذشته نیز اشاره کرد و افزود: این مرکز می تواند به طور همزمان به ۱۰۰ بیمار بستری اکسیژن رسانی نماید و این در حالی است که سیستم های قبلی اکسیژن رسانی نیز در بیمارستان فعال است و اگر بحرانی پیش بیاید مشکلی از بابت اکسیژن رسانی به بیماران وجود نخواهد داشت.

دکتر قنبر پور در این جلسه در پاسخ به روسای کانونها برای افزایش تخت های بستری در استان افزود: ساخت بیمارستان ۶۴ تختخوابی کومله لنگرود هم اکنون بیش از ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که انتظار می رود تا یک سال آینده این بیمارستان به بهره برداری برسد.

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان به ساخت، تجهیز و راه اندازی ساختمان جدید پلی کلینک تخصصی دریا و درمانگاه تازه تاسیس آستانه اشرفیه اشاره کرد و گفت: این مرکز درمانی در هفته تامین اجتماعی امسال به طور رسمی افتتاح می شود.

وی افزود: با عقد قرار داد با تمام بیمارستانهای خصوصی و همچنین افزایش نیروی انسانی در بخش رسیدگی به خسارت متفرقه، پرداخت خسارت به کمتر از یک ماه کاهش یافت و افزایش رضایتمندی بیمه شدگان را به همراه داشت.

دکتر قنبرپور همچنین در راستای ارتقاء خدمات درمانی به راه اندازی بخش تروما و حوادث اورژانس، افزایش ۱۰ تخت آی سی یو و ۱۵ تخت پست آی سی یو در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت اشاره کرد.

شایان ذکر است در این جلسه روسای کانون های بازنشستگی تامین اجتماعی استان خواسته های بازنشستگان را پیرامون موضوعات درمانی مطرح کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *