نماینده ولی فقیه در گیلان به آغاز انتفاضه جدید جوانان فلسطینی اشاره کرد و گفت: مقاومت در دنیای اسلام پاسخ داده و افول صهیونیست‌های غاصب در حال تحقق است.

گیل ابراز: آیت الله رسول فلاحتی امروز در خطبه‌های نماز عید فطر با تبریک و تهنیت حلول ماه شوال و عید سعید فطر و همچنین توصیه همگان به رعایت تقوای الهی و پرهیز از گناهان گفت: عید فطر در حقیقت تولدی دیگر برای همه مسلمانان است.

وی به روزه داری مسلمانان در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: مسلمانان با اطاعت از امر خدای متعال به دعا و مناجات پرداختند، درون خود را پالایش کرده و با توسل به خدای متعال خود را برای ۱۱ ماه دیگر آماده کردند.

امام جمعه رشت در ادامه با تسلیت شهادت بیش از ۸۰ دختر افغانی به دست کافران و جنایتکاران آمریکایی، بیان کرد: نیرو‌های آمریکایی آهسته در حال ترک غرب آسیا هستند و دست به جنایت‌های فجیع می‌زنند و در ۴ دهه انقلاب اسلامی به اثبات رسیده هر جا آمریکایی‌ها حضور پیدا کردند جز جرم و جنایت از آن‌ها ندیدیم.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه دور جدید انتفاضه جوانان فلسطینی آغاز شده است، تصریح کرد: جوانان فلسطینی در دور جدید انتفاضه با موشک‌های نقطه زن و دوربرد اهداف رژیم صهیونیستی را هدف قرار دادند.

وی به سرگردانی صهیونیست‌ها در انتفاضه جدید جوانان فلسطینی اشاره کرد و افزود: مقاومت در دنیای اسلام پاسخ داده و افول صهیونیست‌های غاصب در حال تحقق است.

نماینده، ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه مردم فلسطین در انتفاضه جدید انسجام بیشتری پیدا کردند، تصریح کرد: امیدواریم زمینه محو زودتر غده چرکین رژیم صهیونیستی در دنیای اسلام فراهم شود.

آیت الله فلاحتی با ابراز نگرانی از فرسایشی شدن گفتگو‌های وین، گفت: نگرانی ما از آن است کسانی که در برجام این همه مسائل را به ما تحمیل کردند دوباره در نشست‌ها شرکت می‌کنند بنابراین به همه مسئولان نظارتی کشور هشدار می‌دهم نشست‌های وین به برجام ۲ و ۳ منجر نشود ضمن اینکه بیش از هزار تحریم آمریکا باید برداشته شود.

وی با قدردانی از حضور مردم در مساجد با رعایت شیوه نامه‌های کامل بهداشتی در ماه مبارک رمضان، بیان کرد: شیوع ویروس کرونا نباید بهانه‌ای برای بسته شدن مساجد شود.

امام جمعه رشت با بیان اینکه بندگان در مساجد باید خدا را بخوانند و زنان و مردان عبادت کنند، تصریح کرد: نگرانیم بسته شدن مساجد زمینه برای نزول بلای آسمانی شود و این هشدار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *