رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: با توجه به ویژگیها و قابلیتهایی که استان گیلان دارد، می بایست به دنبال جذب سرمایه گذاران صنعتی باشیم،

گیل ابراز: سردار غلامرضا سلیمانی ریاست محترم سازمان بسیج مستضعفین کشور با حضور در شهرک صنعتی سفیدرود رشت از شرکت سیلندر امید فردا بازدید کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان ضمن تشکر از حضور و پیگیری های سردار غلامرضا سلیمانی ریاست محترم سازمان بسیج مستضعفین کشور، در خصوص شناسایی و جذب سرمایه گذاران واقعی بیان داشت: با توجه به ویژگیها و قابلیتهایی که استان گیلان دارد، می بایست به دنبال جذب سرمایه گذاران صنعتی باشیم، این در حالی می باشد که، صنعتگر مورد حمایت همه جانبه مسئولان استانی قرار گیرد و در حال حاضر صنایع کوچک بهترین راه حل برای رونق اقتصاد می باشد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان در ادامه افزود: تلاش جمعی مجموعه همکاران در شهرک های صنعتی در جهت ایجاد فضای مناسب برای سرمایه گذاری است.

فریبرز سعیدی کیا با تأکید بر نقش شرکت شهرک های صنعتی به عنوان حامی و هدایت کننده صنایع کوچک خاطر نشان کرد: حمایت از صنعت و ایجاد اشتغال می تواند از آسیب های اجتماعی جلوگیری کرده و باعث ایجاد سلامت روحی و روانی جامعه گردد، که صنایع کوچک بهترین راه حل برای تحقق این امر در استان می باشد.

شرکت سیلندر امید فردا با برند تجاری سعدی سیلندر از سال ۱۳۹۶ در زمینه تولید انواع کپسول طبی، آتش نشانی و صنعتی در شهر گیلان، شهرک صنعتی سفیدرود فعالیت دارد.

ایمنی در طراحی همواره جزو اولویت های بالای شرکت بوده و به شعار “هیچ چیز مهم تر از ایمنی نیست، نه تولید، نه سود” در تمامی فرایندهای تولید و فروش محصول مشاهده می شود. به دلیل حساسیت بالا و همچنین ارائه محصولات با کیفیت این شرکت استاندارد ها و مجوز های زیر را اخذ نموده است:

شرکت سیلندر امید فردا تولید کننده کپسول های آتش نسانی در اوزان ۲، ۳، ۴، ۸، ۱۴ و ۳۰ کیلویی و خدمات شارژی فعالیت دارد. کلیه محصولات این شرکت با پنج سال بیمه بدنه و تحمل فشار ۲۲۵ بار طبق دستورالعمل های استاندارد می باشد.

سعدی سیلندر موفق به اخذ پروانه ساخت وسیله پزشکی از اداره کل تجهیزات پزشکی، پروانه استاندارد ملی از سازمان ملی استاندارد ، مجوز فعالیت تولید از سازمان آتش نشانی و استانداردهایISO 9001، ISO 13485 گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *