شرکت گاز استان گیلان با استفاده از سیستم های نوین نشت یابی و همچنین پیمانکاران با تجربه، توانسته است در آبان امسال بالغ بر ۱۴ درصد از خطوط گاز در استان را مورد بازرسی و نشت یابی قرار دهد.

گیل ابراز: حسین اکبر، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به اهمیت موضوع بازرسی و نگهداری خطوط گاز اظهار داشت: این شرکت در آبان ماه امسال بیش از ۳ هزار و پانصد کیلومتر از خطوط را نشت یابی کرده است.

وی با اعلام این خبر بیان کرد: این میزان نشت یابی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۳۲ درصد افزایش داشته است و در نوع خود نیز یک رکورد محسوب می شود.

اکبر با بیان به این موضوع که نشت یابی صورت گرفته در آبان ماه امسال در ۹ شهر استان صورت گرفته است، عنوان کرد: این میزان معادل ۱۴ درصد خطوط گاز در استان می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در ادامه با اشاره به اینکه این شرکت از روش های نوین در قالب نشت یابی آنلاین و براساس برنامه تعیین شده اقدام به بازرسی خطوط می‌کند، اظهار داشت: در آبان ماه امسال علاوه بر نشت یابی گسترده از شبکه های گاز، با استفاده از فناوری و سیستم های جدید بیش از ۸۰ هزار انشعاب و ۱۷۹ ایستگاه گاز نشت یابی شده اند.

اکبر در خاتمه با اشاره به گسترش شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان گیلان بر کنترل و بازرسی نظام‌مند، مستمر و دقیق‌تر تاسیسات و خطوط گاز تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *