شهردار رشت در پی آتش سوزی مهیب شب گذشته مسکن مهر رشت گفت: حضور به موقع آتش نشانان مطابق با استاندارد جهانی و مهار آتش سوزی مهیب شب گذشته ستودنی است.

گیل ابراز: سید محمد احمدی شهردار رشت در پی عملیات موفقیت آمیز آتش نشانان در آتش سوزی مهیبی که شب گذشته در مجتمع ۲۰ واحدی مسکن مهر رخ داد، به منظور تشکر و ادای احترام به مجموعه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت، از این نهاد بازدید و از تلاش های بی وقفه این قشر پرتلاش قدردانی کرد.

احمدی در این دیدار صمیمانه با بیان اینکه استاندارد جهانی خدمات رسانی آتش نشانی ۴ دقیقه و ۱۱ ثانیه است، اظهار کرد: در این آتش سوزی مهیب، آتش نشانی رشت توانست طبق زمان بندی استاندارد در محل حادثه حضور یافته و با عکس العمل سریع و هوشمندانه حریق را اطفاء و از سرایت به سایر طبقات جلوگیری کند.

وی با اشاره به اهمیت سرعت عمل و توجه به ثانیه ها در نهاد آتش نشانی گفت: انضباط کاری و سنجش چگونگی عملکرد در ثانیه ها نشان از موفقیت مجموعه و خودساختگی نیروهای خدمات رسان دارد.

شهردار رشت عملکرد به هنگام و موفقیت آمیز نیروهای آتش نشانی را به ویژه در آتش سوزی شب گذشته که منجر به نجات جان بیش از ۲۵ نفر از شهروندان شد بسیار بااهمیت خواند و افزود: حضور به موقع آتش نشانان مانع بروز حادثه ای بزرگ شد، که این مایه مباهات شهر و شهرداری است.

احمدی با تاکید بر رضایتمندی روزافزون شهروندان گفت: باید برای نیل به این هدف، تلاش های بیشتری کنیم.

وی بر لزوم ملموس بودن تلاش های مجموعه مدیریت شهری برای شهروندان تاکید و خاطر نشان کرد: این هدف با ارائه خدمات کیفی، رفع نقایص ساختاری و عملکردی امکانپذیر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *