درجلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی که به میزبانی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان برگزار شد اجرای طرح نسخه الکترونیک و حذف دفترچه درمانی و همچنین طرح ۳۰۷۰توسعه خدمات دیجیتالی سازمان توسط سرپرست مدیریت درمان استان تشریح شد.

گیل ابراز: دکتر قنبرپور سرپرست مدیریت درمان استان گیلان در جمع مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت : سازمان تامین اجتماعی به منظور الکترونیکی نمودن خدمات، ۳۰خدمت مهم و اولویت دار را به صورت الکترونیکی ارائه خواهد نمود. ایشان با اشاره به اینکه نسخه الکترونیک و حذف دفترچه درمانی با سرعت در استان با تشویق و ترغیب پزشکان در حال اجراست افزود: یکی از مزایای این طرح تشکیل پرونده الکترونیک بیماران است که در ارتقاء درمان در سطح جامعه بسیار مهم خواهد بود.

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان در این جلسه به سه هدف پیش روی مدیریت درمان استان اشاره نمود و افزود: به منظور ارتقاء خدمات درمانی و افزایش رضایت مردم و بیمه شدگان بخش تروما و حوادث وهمچنین بخش جراحی قلب ، آنژیو گرافی و آنژیو پلاستی و افزایش ده تخت NICU نوزادان در تنها بیمارستان ملکی تامین اجتماعی استان گیلان به زودی اجرایی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *