رئیس پارک علم و فناوری رودسر، از افزایش تقاضاها درخصوص محصولات تولیدی شرکت‌های دانش بنیان و فناور مستقر در این مجموعه در داخل و خارج از کشور اشاره کرد و گفت: بیش از ۳۵ شرکت دانش بنیان و فناور فعال دارد و محصولات خود را به بازارهای داخلی و خارجی ارسال می کنند.

گیل ابراز: عادل رنجی در گفت و گویی، از کسب رتبه نخست پارک علم و فناوری شهرستان رودسر در استان گیلان طی هشت ماهه نخست سال ۹۹ خبر داد و اظهار کرد: تکیه بر توان شرکت های دانش بنیان و فناور را دنبال می کنیم.

وی با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ تحت عنوان «جهش تولید» توسط مقام معظم رهبری، گفت: تلاش کردیم این شعار در مجموعه پارک علم و فناوری شهرستان رودسر تحقق پیدا کرده و جایگاه این مجموعه در استان و کشور ارتقا یابد.

رئیس پارک علم و فناوری شهرستان رودسر ادامه داد: مجموعه پارک علم و فناوری شهرستان رودسر از جایگاه ویژه ای در استان و کشور و حتی حوزه بین الملل برخوردار است که می توان به آینده این مجموعه برای تحقق توسعه پایدار مبتنی بر محصولات دانش بنیان امیدوار بود.

رنجی، همچنین از افزایش تقاضاها درخصوص محصولات تولیدی شرکت‌های دانش بنیان و فناور مستقر در این مجموعه در داخل و خارج از کشور اشاره کرد.

وی یادآور شد: مجموعه پارک علم و فناوری شهرستان رودسر از خرداد ۱۳۹۸ مجددا شروع به فعالیت کرده که پس از گذشت یک و نیم سال از فعالیت مجدد این مجموعه بیش از ۳۵ شرکت دانش بنیان و فناور فعال دارد و محصولات خود را به بازارهای داخلی و خارجی ارسال می کنند./ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *