اختصاصی/گیل ابراز: شهردار رشت به دعوت جنبش خنده روجا فام و در دیدار با جمعی از اعضاء سازمانهای مردم نهاد و بانوان فعال شهر رشت، برگزاری چنین نشست هایی را بسیار ضروری و مفید دانست و بر تخصص گرایی فعالیت های سمن ها و تقویت روحیه مطالبه گری آنان برای رفع مشکلات شهر و افزایش رضایتمندی شهروندان، تاکید کرد.

سید محمد احمدی در این نشست با بیان اینکه توسعه شهر با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد محقق می‌شود،اظهار کرد: شهرداری رشت از مشارکت و تعامل با تشکل ها استقبال می کند و در راستای رفع مشکلات سطح شهر از ظرفیت ها و توانمندیهای سازمانهای مردم نهاد استفاده خواهد کرد.

وی با بیان اینکه گسترش و توسعه مشارکت‌های مردمی، نیازمند سازمان‌دهی، نهادسازی و ایجاد شرایط ساختاری مناسب است،تصریح کرد: نقش و جایگاه شهرداری در توسعه متوازن شهری بسیار مهم بوده و امروزه اهمیت و جایگاه شورا و شهرداری ها در توسعه و تحول شهری بر هیچ کسی پوشیده نیست.

شهردار رشت، با اشاره به اینکه مجموعه مدیریت شهری در دوره جدید با تعامل و همکاری اعضای شورا قصد دارد در راستای ارتقا و بهبود شاخص های شهروندی گام های موثری بردارد، افزود: رسیدن به سرانه های استاندارد شهری و همچنین توزیع متوازن امکانات و زیرساختهای عمرانی، خدماتی، شهری، ورزشی و فرهنگی در مناطق مختلف شهر از جمله برنامه های شهرداری رشت در آینده نزدیک است.

در ادامه این نشست بانوان کارآفرین به بیان دغدغه ها و پیشنهادات خود مرتبط با حیطه فعالیت شهرداری رشت پرداختند و شهردار رشت پس از شنیدن مباحث حاضرین در جلسه ضمن پاسخگویی به سوالات از برگزاری چنین نشستی قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *