معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گیلان با حضور در شرکت گاز استان با مدیرعامل و مسئولین ذیربط دیدار و گفت و گو کرد.

گیل ابراز: در ابتدای این جلسه حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان، گزارشی از وضعیت گازرسانی و ارائه خدمات مرتبط با گاز در سطح استان بیان کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار کرد: دانش آموزان به عنوان آینده سازان میهن اسلامی می توانند با فراگیری فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی، آن را در سطح جامعه گسترش و همچنین به نسل های بعدی منتقل کنند.

وی با اشاره به استفاده وزارت آموزش و پرورش از نرم افزار شاد برای برگزاری کلاس های مجازی بیان کرد: امیدواریم با همکاری و تعامل شایسته با آموزش و پرورش در خلال برگزاری کلاس های مجازی و یا به صورت فوق برنامه بتوانیم نکات و توصیه های مفید در خصوص استفاده صحیح از گاز طبیعی را به دانش آموزان منتقل کنیم.

در ادامه معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گیلان ضمن استقبال از این پیشنهاد اظهار داشت: آموزش و پرورش استان گیلان دارای ۳ هزار و ۲۰۰ مدرسه، ۳۸۰ هزار دانش آموز و ۲۶ هزار همکار فرهنگی است که در میان حدود دو سوم جمعیت استان نفوذ دارد و اجرای این طرح از طریق آموزش و پرورش می تواند تا حد زیادی زمینه ساز نهادینه شدن فرهنگ استفاده از گاز طبیعی در استان شود.

وی افزود: ویروس کرونا موجب به وجود آمدن فرصت استفاده از فضای مجازی برای تعلیم و تربیت دانش آموزان و فرهنگ سازی در سطح جامعه شده است.

در همین راستا، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش گیلان نیز ضمن بیان مطالبی مبسوط، ابراز امیدواری کرد همکاری های فی مابین در زمینه آموزش و فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی کمافی السابق ادامه یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *