شرکت گاز استان گیلان موفق شد با کسب نمره ۹۳٫۶۴ یکی از شرکت های برتر گاز استانی در زمینه سلامت اداری لقب گیرد.

گیل ابراز: حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام خبر فوق، گفت: این ارزیابی توسط امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران و در میان ۳۱ شرکت استانی صورت پذیرفته و این شرکت با کسب امتیاز ۹۳٫۶۴ توانست در زمره شرکتهای برتر را قرار گیرد.

وی با بیان اینکه این ارزیابی در زمینه های آموزش، قانون گرایی، شفافیت، پاسخگویی، شایسته سالاری، انضباط اداری و مالی، الگوی مصرف و بهره وری، استقرار و توسعه سامانه های الکترونیک و فناوری های نوین نظارت و کنترل داخلی انجام شده است، بیان کرد: خوشبختانه شرکت گاز استان گیلان با ارائه مستندات کامل، صادقانه و شفاف در همه این زمینه ها با ۲۱ درصد افزایش امتیاز نسبت به دوره قبل در میان استان های برتر قرار گرفته است.

اکبر از همه پرسنل شرکت گاز استان که سهم به سزائی در کسب این موفقیت بزرگ داشته اند، قدردانی کرد و اظهار داشت: شرکت گاز استان گیلان با رعایت شاخص های قانون ارتقای سلامت اداری و حقوق شهروندی توانسته به این موفقیت دست یابد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در ادامه گفت: علیرغم کسب این موفقیت بزرگ، مدیریت و کارکنان گاز استان گیلان باید با استفاده از گزارش امور بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت ملی گاز، همچنان در راستای تقویت فرصت های بهبود حرکت کنند.

وی در پایان هدف اصلی شرکت گاز استان گیلان را جلب رضایتمندی حداکثری مردم و مشترکین عنوان کرد و گفت: مدیریت و کارکنان این شرکت تمام تلاش خود را به کار بسته تا با رعایت هر چه بهتر قوانین و ارائه خدمات صادقانه درجهت تحقق این هدف بزرگ گام بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *