مدیرعامل انجمن معلولین بینایی گیلان به همراه اعضای هیات مدیره این مجموعه به مناسبت روز جهانی عصای سفید با اعضای شورای شهر رشت دیدار و گفتگو کردند.

سارا حقیقی،گیل ابراز _ به گزارش روابط عمومی انجمن معلولین بینایی گیلان، در این دیدار که با حضور بهراد ذاکری رییس کمیسیون بهداشت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت برگزار شد، از تعامل و همکاری اعضای شورای اسلامی و شهرداری با مجموعه انجمن تقدیر به عمل آمد.

احمد ممتازی، در این جلسه با تأکید بر مناسب سازی بعضی از خیابانها به ویژه خیابان پرستار در محدوده اداره بهزیستی و همچنین پارک ها برای عبور و مرور همه معلولین گفت:گویا سازی یکی از چراغهای راهنمایی و رانندگی برای نابینایان ، عضویت یکی از افراد داری معلولیت در جلسات تخصصی کمیسیون بهداشت ، محیط زیست و خدمات شهری شورا از جمله مطالبات انجمن بوده که باموافقت اعضای کمیسیون مسائل مطرح شده از سوی انجمن مورد پیگیری شورا قرار گرفت.

مدیر عامل انجمن معلولین بینایی گیلان در این دیدار گفت: هر چه ارتباط میان مسئولین اجرایی و خدمات‌رسان بیشتر شود و وفاق و همدلی آنان افزایش یابد، یقینا مسیرارائه خدمت به مردم هموار شده و شرایط زندگی برای افراد تحت پوشش انجمن مطلوب تر خواهد شد.

بهراد ذاکری رییس کمیسیون بهداشت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت نیز اظهار کرد: اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت به دلیل همسو بودن با اهداف توسعه شهرستان، تاکنون تعامل مناسبی با سایر ارگان‌ها به ویژه تشکل های غیر دولتی داشته و توانسته‌اند گام‌های موثری در رفع مشکلات آنان بردارند./انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *