غرامت های ایام بیماری و بارداری و کمک هزینه وسایل پزشکی ( اروتز و پروتز ) بیشترین سهم در تعهدات کوتاه مدت در تامین اجتماعی گیلان را دارا می باشند .

گیل ابراز: مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اعلام این خبر افزود : در نیمه نخست سالجاری مبلغ ۱۱/۵ میلیارد تومان به ۸۱۶۷ بیمه شده بابت غرامت ایام بیماری پرداخت گردید که بزرگترین گروه از تعهدات کوتاه مدت ارائه شده را شامل می گردد .

ایشان اظهار داشت : پس از غرامت ایام بیماری ، کمک هزینه وسایل کمک پزشکی ( اروتز و پروتز ) به تعداد ۳۹۸۷ فقره و غرامت ایام بارداری به تعداد ۲۲۷۷ مورد با رقمی در حدود ۵/۵ میلیارد تومان بیشترین خدمت گیرندگان را داشته است .

علی حسین نژاد با بیان اینکه در این مدت ۸۷۱ بیمه شده اصلی دارای شرایط از کمک هزینه ازدواج برخوردار و ۱۶۰۰ نفر از مخاطبین نیز کمک هزینه کفن و دفن دریافت نموده اند خاطر نشان ساخت : در نیمه نخست سالجاری بیش از ۲۱/۵ میلیارد تومان تعهدات کوتاه مدت در قالب ۱۷۷۵۳ سند توسط شعب ۲۸ گانه استان به مشمولین ارائه گردیده است .

شایان ذکر است طی این مدت بیش از ۹۵ میلیارد تومان مقرری بیمه بیکاری نیز به بیمه شدگان دارای شرایط پرداخت گردیده است .

درحال حاضر قریب به ۴۲۰ هزار بیمه شده اصلی و افزون بر ۱۳۷ هزار مستمری بگیر به اتفاق افراد تبعی خود تحت پوشش تامین اجتماعی گیلان هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *