شرکت گاز استان گیلان همراستا با گازرسانی به اقصی نقاط استان، نظارت و کنترل بر تاسیسات خود را بیش از پیش افزایش داده است.

گیل ابراز: حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان این مطلب، اظهار داشت: این شرکت به عنوان اولین شرکت گاز استانی در کشور، موفق به تکمیل سامانۀ مانیتورینگ برای تمام ایستگاه های تقلیل فشار گاز (CGS) شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان افزود: با اتصال سامانۀ مانیتورینگ ایستگاه های فصل مشترک دیسپچینگ ملی گاز ایران به این سامانه، در حال حاضر تمام ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز (CGS) این استان در سامانه های واحد اندازه گیری و توزیع گاز استان گیلان آنلاین رصد می‌شود.

اکبر ادامه داد: راه اندازی این سامانه به منظور پایش آنلاین اطلاعات ایستگاه‌های تقلیل فشار و کنترل مصرف بویژه در زمان افزایش مصرف در فصل سرد، بحران های احتمالی و همچنین پایش استمرار جریان گاز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی در خاتمه با اشاره به گسترش روزافزون مصرف کنندگان گاز در استان اظهار داشت: هم اکنون بیش از یک میلیون و صد هزار مشترک در گیلان، مصرف کننده گاز طبیعی می باشند و این مسئله لزوم نظارت و کنترل بیشتر بر تاسیسات و خطوط گاز را برای افزایش پایداری جریان گاز، بیش از گذشته ضروری می سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *