سرپرست شهرداری رشت در جلسه ساماندهی رودخانه های رشت گفت: حل مشکلات و ساماندهی رودخانه های رشت تنها وظیفه شهرداری نیست و باید برای نجات این رودخانه ها یک همگرایی بین دستگاهی را به نمایش بگذاریم.

گیل ابراز: مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت در جلسه ساماندهی رودخانه های رشت که در سالن اجتماعات فرمانداری رشت برگزار شد اظهار کرد: نجات رودخانه های زرجوب و گوهررود و مشکلات شهری، نیازمند همگرایی بین دستگاهی است.

سرپرست شهرداری رشت تصریح کرد: شهرداری رشت در سنوات گذشته بخشی از رودخانه های زرجوب و گوهررود را ساماندهی،بهسازی و آزادسازی کرده است که هرچند کافی نیست.

مهندس عطایی با تاکید بر اینکه احیا و ساماندهی رودخانه های گوهررود و زرجوب تنها وظیفه شهرداری نیست بیان داشت: این دو رودخانه سرمایه استان گیلان هستند و باید با عزم استانی و ملی مشکل این دو رودخانه را حل کنیم.

سرپرست شهرداری رشت خاطرنشان کرد: ساماندهی رودخانه های زرجوب و گوهررود را اقدام مشترک بین دستگاهی تلقی کرده و یک اقدام بین دستگاهی را به نمایش بگذاریم.

وی اظهار داشت: حل مشکل رودخانه های زرجوب و گوهررود اراده و عزم ملی را می طلبد و ان شاالله با همدلی و تعامل دستگاه ها بتوانیم این رودخانه ها را احیا و ساماندهی کنیم.

سرپرست شهرداری رشت در پایان خاطرنشان کرد: شهرداری رشت آمادگی کامل جهت همکاری و ساماندهی رودخانه های رشت را با افتخار اعلام می کند.

دکتر رمضانپور رئیس شورای اسلامی شهر رشت نیز در این جلسه تاکید کرد: حل مشکل رودخانه های رشت نیازمند عزم ملی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *