فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه اقتدار سربازان انقلاب اسلامی جرات هیچ‌گونه عرض اندامی به دشمن نمی‌دهد گفت: مردم اصلی‌ترین سرمایه انقلاب اسلامی هستند.

گیل ابراز: سردار محمد عبدالله‌پور صبح امروز در جمع رزمندگان لشکر ۱۶ قدس گیلان در مناظق عملیاتی شمال غرب کشور اظهار کرد: اقتدار سربازان جان بر کف انقلاب اسلامی جرات هیچ‌گونه عرض اندامی به دشمن نمی‌دهد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی با وجود همه موانع خارجی و داخلی، همچنان به مسیر خود ادامه خواهد داد تصریح کرد: مردم اصلی‌ترین سرمایه انقلاب اسلامی هستند و امام راحل نیز معتقد بودند که باید حفاظت از انقلاب را به آنها سپرد.

وی تعالم با دشمنان قسم خورده انقلاب را بی‌عقلی دانست و افزود: الگوبرداری از فرهنگ عاشورا به ما یاد داده است که باشجاعت در مقابل دشمنان بایستیم و مانند ترسوها در مقابل او سر خم نکنیم.

عبدالله‌پور، امنیت ایران اسلامی و مردم را مرهون مجاهدت‌های رزمندگان و سربازان غیور انقلاب دانست و گفت: شما سربازان اسلام و انقلاب با مجاهدت . ایستادگی خود خواب را از چشمان دشمنان انقلاب گرفتید.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به تلاش‌های استکبار جهانی در ناکارآمد نشان دادن انقلاب اسلامی افزود: برای آنکه انقلاب بماند مردم باید پای انقلاب باشند زیرا در این حوزه دشمن سعی می‌کند که جمهوری اسلامی و دستاوردهای آن را ناکارآمد نشان دهد و این امر را با اعمال نفوذ و فرستادن نفوذی‌ها در دستور کار دارد.

وی لازمه تحقق اهداف انقلاب اسلامی را وجود روحیه جهادی در مدیران و مسئولان دانست و عنوان کرد: مسئولان در شرایط فعلی باید تمام وقت خود را بدون وقفه صرف خدمت به مردم و تلاش برای رفع مشکلات کشور کنند.

به گزارش ایسنا؛ فرمانده سپاه قدس گیلان ضمن حضور در منظق عملیاتی شمال غرب کشور، از روند فعالیت رزمندگان لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان در این منطقه بازدید به عمل آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *