حیدرزاده از بستری مجدد بیش از ۷۰ بیمار در بیمارستان های گیلان طی یک روز گذشته خبر داد و گفت: آمار بستری بیماران کرونا ویروس به بیش از۳۵۰ نفر رسید.

گیل ابراز: «آبتین حیدرزاده» در گفت وگویی از افزایش بستری بیماران کرونا ویروس در گیلان خبر داد و گفت: متاسفانه با جدی نگرفتن پروتکل های بهداشتی در یک روز گذشته شاهد افزایش بستری بیماران در مراکز درمانی هستیم.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه در یک روز گذشته بیش از ۷۰ بیمار در مراکز درمانی بستری شدند افزود: آمار بستری بیماران کوید ۱۹ در گیلان به بیش از ۳۵۰ نفر رسید.

حیدر زاده اذعان کرد: با تعطیلی در بعضی از استان ها متاسفانه شاهد حضور مسافران در گیلان هستیم از همه مسافران و هموطنان خواهشمندم اگر گیلان را مقصد سفر قرار داده اند در منازل بمانند.

وی ادامه داد: وضعیت گیلان قرمز بوده و اگر به همین منوال پیش رود گیلان نیز مانند سایر استان های دیگر فوق العاده شده و تعطیل می شود.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از همه مردم خواست در هر شرایطی از ماسک استفاده کنند و اعلام کرد: متاسفانه مردم گیلان شرایط را جدی نمی گیرند و از ماسک استفاده نمی کنند.

حیدرزاده خاطر نشان کرد: شستشوی دست و رعایت فاصله های اجتماعی مهمترین راهکار کاهش این بیماری ا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.