در نشست بررسی پروژه های عمرانی شهرستان فومن که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان ، نماینده مردم در مجلس و فرماندار برگزار شد، اتمام پروژه های ورزشی نیمه کاره مورد تاکید قرار گرفت ‌.

گیل ابراز: مریم بخشی با اشاره به شیوع کرونا و تاثیر آن بر روند تخصیص اعتبارات گفت: متاسفانه امسال ازوضعیت بودجه‌ای مناسبی برخوردار نیستیم ، اما با توجه به اینکه ورزشکاران شهرستان فومن همواره با کسب مدالهای رنگارنگ موجب درخشش و ارتقا جایگاه ورزشی استان گیلان شده اند لذا در مورد پروژه های نیمه تمام این شهرستان از جمله ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری انقلاب فومن ، سالن ورزشی ماکلوان ، سالن باستانی و زمین چمن مصنوعی استادیوم آزادی این شهرستان در اولویت تخصیص اعتبار پروژه های امسال قرار خواهد گرفت .

وی اظهار امیدواری کرد که با کمک نماینده و فرماندار محترم بتوانیم گامهای موثری برداشته و عملکرد خوبی را در این شهرستان به ماندگار بگذاریم.

در ادامه فرماندار فومن یکی از دغدغه‌های اساسی حوزه ورزش را تکمیل پروژه های نیمه تمام عنوان کرد و تسریع در تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها را خواستار شد.

مهندس محسنی افزود :چند پروژه ورزشی نیمه تمام در این شهرستان داریم که انتظار داریم باجذب اعتبارات مورد نیاز و تخصیص آن مراحل احداث و تکمیل این پروژه ها در دستور کار قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *