رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت: برای کاهش سرعت ماشین ها، در نقاط حادثه خیر شهری باید از طرح های مدرن و روز دنیا به جای سرعت‌کاه استفاده کرد.

گیل ابراز: جواد نجار تمیزکار در جلسه شورای ترافیک که به ریاست فرماندار برگزار شد، با اشاره به جلسات مستمر کارگروه ترافیکی مدیریت شهری لاهیجان با کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی، گفت: سهولت در رفت و آمد، روان سازی ترافیک و کاهش خطرات از اهداف تشکیل این کارگروه می باشد و خروجی کارشناسی شده این جلسات به شورای ترافیک شهرستان ارسال می گردد.

وی با اشاره به اینکه حل مشکل نقاط پرتردد و حادثه خیز شهر لاهیجان با احداث سرعت گیر حل نمی شود، گفت: شهروندان از نصب سرعت‌کاه های غیر اصولی در خیابان ها گله‌مند هستند.

رئیس شورای شهر لاهیجان با تاکید بر ارائه طرح های علمی و کارشناسی برای مرتفع نمودن مسائل و مشکلات ترافیکی و کاهش تصادفات، گفت: برای کاهش سرعت ماشین ها، در نقاط حادثه خیر شهری باید از طرح های مدرن و روز دنیا به جای سرعت‌کاه استفاده کرد.

تمیزکار خاطر نشان کرد: استاندارد سازی خیابان ها، تسهیل ترافیک و ایمن‌سازی معابر عمومی در راستای ارتقا ایمنی و امنیت و حفظ جان عابران پیاده و رانندگان از اهداف ما در شورای ترافیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.