مدیر کل بهزیستی گیلان در پنجاه و هشتمین جلسه کمیته پیشگیری از بیماریهای واگیر ( کووید ۱۹) راهکارهایی برای نظارت آنلاین توسط واحد فناوری واطلاعات مطرح نمود.

گیل ابراز: جلسه کمیته پیشگیری از بیماریهای واگیر ( کووید ۱۹) با حضور مدیرکل و رئیس کمیته بهزیستی گیلان حسین نحوی نژاد و اعضای کمیته استان در بهزیستی استان برگزار شد.

مدیرکل بهزیستی گیلان ضمن تسلیت و تعزیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان با اشاره به هوشمندی و فراست مقام معظم رهبری در کسوت زعامت جامعه اسلامی، در تبیین خط مشی چگونگی پیروی از پروتکل های کنترل و پیشگیری از کووید -۱۹ در عین تاکید بر برگزاری مراسم عزاداری سومین امام شیعیان، آن را فراتر از مرجعیت تقلید یا رهبری صرف یک جامعه قلمداد کرد.
در این جلسه دبیر کمیته شرحی اجمالی از تعداد مددجویان مشکوک، محتمل و قطعی کووید -۱۹ در مراکز تحت نظارت بهزیستی استان ارائه و مصادیقی از راه های محتمل ورود ویروس به مراکز تجمعی بهزیستی و طرق پیشگیری از آن را برشمرد و بر خود اظهاری و غربالگری سخت گیرانه پرسنل تاکید کرد.
افزایش زمان قرنطینه بدو پذیرش در موارد ناگزیر ، از دیگر راهکارهای مطرح شده در این زمینه بود.
تعیین واحدهای قرنطینه حوزه های سه گانه تخصصی، برگزاری هفتگی کمیته پذیرش با حضور مدیرکل که به بررسی موارد پذیرش شده می پردازد، دغدغه های موجود در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی در ورود و خروج کودکان و نوجوانان واحد های شبه خانواده، تعیین بهترین راهکار برای نظارت های آنلاین توسط واحد فناوری واطلاعات از سایر موارد مطروحه در این نشست کمیته بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.