معاون امور بندری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: ترغیب صادرکنندگان به ارسال کالاهای خود از طریق بندرکاسپین در دستور کار سازمان منطقه آزاد انزلی است.

گیل ابراز: امین افقی، توجه به صادرات کالا و ترغیب صادرکنندگان کشورمان به ارسال کالاهای خود از طریق بندر کاسپین را از اولویت‌های سازمان منطقه آزاد انزلی اعلام کرد و اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد و تناژ کشتی‌های تخلیه و بارگیری شده در مجتمع بندری منطقه آزاد انزلی روند صعودی دارد .

معاون امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی رشد ۵ برابری تخلیه کالاهای صادراتی و بارگیری کالاهای وارداتی در مجتمع بندری کاسپین و ارسال آن به سراسر کشور را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: از ابتدای امسال تاکنون کالاهای مختلفی از طریق مجتمع بندری کاسپین صادر و محصولات متنوعی نیز وارد کشور شده است.

افقی قطعات خودرو و موتورسیکلت و انواع تایر خودروهای سبک و سنگین را از جمله برخی از کالاهایی که از طریق کریدور چین -قزاقستان – ایران(بندرکاسپین) وارد کشور شده است خواند و تصریح کرد: ماشین‌آلات و لوازم برقی و مواد اولیه واحدهای تولیدی نیز از دیگر کالاهایی محسوب می‌شود که از این طریق وارد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *