فرماندار رشت با اشاره به سقوط تیم سپیدرود به لیگ دو و سایر مشکلات این تیم، تاکید کرد: با توجه به شروع مسابقات لیگ دو در آینده نزدیک، نباید زمان را جهت رفع مشکلات سپیدرود از دست بدهیم.

گیل ابراز: علی فتح اللهی در نشست با جمعی از پیشکسوتان و مفاخر فوتبال گیلان با بیان اینکه نخبگان ورزشی و فوتبالی مایه مباهات و افتخار استان گیلان هستند، افزود: پیشکسوتان و افتخارات فوتبال گیلان و شهرستان رشت موجب سرافرازی نام گیلان و شهرستان رشت در سطح کشور و جهان هستند.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از توانمندی و ظرفیت پیشکسوتان و نخبه های ورزشی استان گیلان برای شکوفایی فوتبال استان و شهرستان رشت، خاطر نشان کرد: تیم های سپیدرود و داماش دو تیم پرافتخار و ریشه دار استان گیلان هستند و در همین راستا، ما نیز با تمام توان پیگیر مشکلات این دو تیم به ویژه تیم سپیدرود هستیم.

فرماندار رشت با اشاره به سقوط تیم سپیدرود به لیگ دو و مشکلات پیچیده این تیم، گفت: در حال حاضر نباید زمان را از دست بدهیم و باید از همه ظرفیت ها جهت رفع مشکلات این تیم بهره ببریم.

گفتنی است ،فرهاد خراسانی، بهزاد داداش زاده، امید هرندی و مسعود باقری از جمله پیشکسوتانی بودند که در نشست با فرماندار رشت حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *