با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران؛بهره برداری طرح توسعه و بهسازی اورژانس بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن

صبح امروز با حضور ارسلان زارع استاندار گیلان و امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، اورژانس بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) شهرستان فومن به همت نزاجا و با هزینه پنج میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید. در طرح توسعه و بهسازی اورژانس بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن، ظرفیت تعداد تخت‌های این بخش از ۹ به ۱۸ عدد، وسعت آن از ۴۸۰ به ۶۳۰ مترمربع و اتاق عمل سرپایی از یک به دو افزایش پیدا کرده است.

استاندار گیلان در حاشیه این مراسم با اشاره به آسیب‌های وارد شده به کشور به‌دلیل شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: این ویروس سلامتی همه مردم را به‌خطر انداخت و کشور ما نیز به‌تبع آن دچار خساراتی شد.

ارسلان زارع حضور موثر نیروی زمینی ارتش برای رفع مشکلات ناشی از کرونا در گیلان را یادآور شد و بیان کرد: یکی از عواملی که منجر شد آسیب‌های کرونا در کشور حداقلی باشد وحدت میان تمام ارکان نظام به‌ویژه نیروهای مسلح بود که با اقداماتی نظیر گندزدایی و غربالگری افراد میزان خسارات را کاهش دادند.

وی با اشاره به اینکه نیروی زمینی ارتش برای کاهش آثار مخرب ناشی از شیوع کرونا در استان گیلان اقدامات بسیار مفیدی را انجام داده است که مردم این خدمات ارزنده را می‌بینند و سپاسگزار آنها نیز هستند تصریح کرد: افتتاح بخش اورژانس بیمارستان فومن گوشه‌ای از این خدمات شایسته است.

استاندار گیلان با بیان اینکه خدمات نیروهای مسلح به‌ویژه ارتش در استان گیلان علاوه بر ارزش مادی ارزش معنوی بسیار زیادی دارد خاطرنشان کرد: مسئولان جمهوری اسلامی همواره دغدغه خدمت‌رسانی به مردم دارند و کمک‌های خیرخواهانه نزاجا نیز از چشم مردم استان پنهان نخواهد ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *