فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان گفت: هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای تبیین حماسه رزمندگان ایران اسلامی است.

گیل ابراز: سردار محمد عبدالله‌پور امروز در نشست هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس در گیلان اظهار داشت: به‌دلیل شیوع کرونا امسال بخشی از برنامه‌های هفته دفاع مقدس به‌دلیل شیوع کرونا در فضای مجازی اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان هفته دفاع مقدس را فرصتی مناسب برای تبیین حماسه رزمندگان ایران اسلامی در آن دوران دانست و بیان داشت: اجرای رزمایش در عرصه آب و خاک یکی دیگر از برنامه‌های هفته دفاع مقدس امسال است.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به ضرورت تبیین رشادت‌های رزمندگان به نسل جوان خاطرنشان کرد: گنجینه رشادت‌ها و رنج‌های مردان این سرزمین در دوران دفاع مقدس باید با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین به نسل جوان نشان داده شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان نیز در این نشست اظهار داشت: بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی و هنری به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در استان گیلان اجرا می‌شود.

سرهنگ پاسدار حسین مصطفی‌پور با اشاره به دیگر برنامه‌های قابل اجرا در استان خاطرنشان کرد: تجلیل از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در رشت از جمله برنامه‌هایی است که در نظر گرفته شده است.

محمدباقر باقرزاده، مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان نیز در این نشست با بیان اینکه صدا و سیما نیز آماده پوشش برنامه‌های امسال در هفته دفاع مقدس است اظهار داشت: رسانه‌ ملی در راستای تولید آثاری با مضامین دفاع مقدس اهتمام ویژه خواهد داشت.

مدیر منابع انسانی ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش نیز در این نشست از آمادگی نیروی دریایی ارتش جهت اجرای ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس در گیلان خبر داد و اظهار داشت: در صورت لزوم از تمامی تجهیزات دریایی برای زیبایی نمایشگاه بسیج استفاده می‌کنیم.

قیاسوند با اشاره به ضرورت اجرای این ویژه برنامه‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی خاطرنشان کرد: ویژه برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس در گیلان با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی اجرا می‌شود./تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.