در دیدار مدیر کل بهزیستی گیلان با مدیر کل بیمه سلامت استان در خصوص دفترچه های الکترونیکی و نسخه پیچی الکترونیکی گفتگو شد.

دکتر نحوی نژادگفت: الکترونیکی کردن فرآیندها در بیمه سلامت وتمدید الکترونیکی دفترچه‌ها در ایام شیوع کرونا کار بسیار ارزشمندی است که بیمه سلامت انجام داد ودراین راستا بیمه شدگان بهزیستی دراین شرایط سخت بدون مراجعه حضوری از خدمات بیمه سلامت استفاده کردند.

نحوی نژاد در ادامه به ارائه خدمات بیمه‌ای به جامعه هدف بهزیستی در استان اشاره کرد و گفت: بیش از ده هزار بیمه شده ما دارای دفترچه های بیمه سلامت هستند و تمام آن ها بر اساس سهمیه از خدمات بیمه‌ای این سازمان استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه دکتر محمدی مدیرکل بیمه سلامت گیلان و همه همکاران او در هرشرایطی که نسبت به صدور دفترچه‌های بیمه سلامت برای جامعه هدف ، به مشکل برخوردیم نهایت همکاری را داشته‌اند ادامه داد: تعامل ما با مجموعه بیمه سلامت بسیار مطلوب است و خوشبختانه تاکنون درارائه خدمات به قشر آسیب پذیر جامعه مشکلی نداشتیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد : همه سازمانهای خدمت رسان همواره در جهت ارائه خدمات در کنار مردم استان بوده و امیدواریم با کمک همه دست اندرکاران بتوانیم در این شرایط سخت خدمات قابل قبول برای مردم قدرشناس ارائه نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.