مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به دستور ویژه استاندار گیلان برای رسیدگی به وضعیت تیم فوتبال داماش گیلان گفت: داماش و سپیدرود بسان ملوان و سایر تیم‌های فوتبال ریشه‌دار استانمان بخشی از هویت گیلانیان بوده و هدفمان حفظ و ارتقای جایگاه تیم‌های گیلانی است.

مریم بخشی در گفت‌وگویی با اشاره به وضعیت نابسمان تیم فوتبال داماش گیلان اظهار کرد: در هفته‌های اخیر مشکلات مالی داماش به اوج رسیده و این مشکلات باعث شده تیم ریشه‌دار گیلانی از نتایج خوب ابتدای فصل خود فاصله بگیرد.

وی با بیان اینکه استاندار گیلان پیگیر مشکلات داماش گیلان است، تصریح کرد: دکتر ارسلان زارع نسبت به مشکلات تیم‌های فوتبال گیلانی دغدغه مند بوده و نگاه ویژه‌ای به تیم‌های گیلانی دارد، استاندار تأکید ویژه‌ای بر ساماندهی وضعیت تیم فوتبال داماش گیلان داشته‌اند و بخشی از مشکلات لجستیکی و مالی این باشگاه حل‌شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان  با بیان اینکه سه تیم فوتبال گیلانی داماش، ملوان و سپیدرود پتانسیل حضور در بالاترین سطح فوتبال کشورمان را دارند، افزود: اداره کل ورزش و جوانان گیلان متولی ورزش استان بوده و هیئت فوتبال گیلان به‌عنوان یکی از ۴۷ هیئت ورزشی استان متولی رشته ورزشی فوتبال است.

بخشی با اشاره به اینکه جلسه‌ای مشترک بین اداره کل ورزش و جوانان گیلان، هیئت فوتبال گیلان و مازیار ربیعی‌فرد سرمربی مستعفی داماش برگزارشده، بیان کرد: فوتبال در کشورمان ورزشی سودآور نبوده و به همین دلیل بخش خصوصی رغبت چندانی به حضور در این عرصه ندارد ولی تلاش اداره کل و سایر مسؤولین شهری و استانی  به ویژه دکتر زارع استاندار محترم گیلان؛  فرماندار شهرستان رشت، نمایندگان مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی حمایت از داماش برای حضور مقتدرانه در ادامه رقابت‌های لیگ یک فوتبال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *