مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه تعامل ، مشارکت و همدلی میان مجموعه ورزش و جوانان گیلان می تواند رشد و توسعه ی بیشتری برای ورزش فراهم کند، گفت: امیدوارم بتوانیم با مشارکت هر چه بیشتر مثل گذشته گام های موثری در پیشرفت و توسعه ورزش استان برداریم.

مریم بخشی در جلسه شورای اداری اظهار داشت: توسعه و پیشرفت ورزش قهرمانی و ورزش همگانی یکی از موضوعات مهم است و جزء اولویت های استان می باشد.

وی افزود : برای توسعه و رشد ورزش استان باید برنامه ریزی های هدف دار داشته باشیم زیرا توسعه ورزش همگانی و قهرمانی و ورزش بانوان در شهرستان ها ،بخش ها و روستاهای استان باعث ایجاد شور و نشاط اجتماعی درجامعه می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان ،خطاب به روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان بیان داشت:همه روسای ادارات شهرستان ها موظف هستنداز تمامی مجموعه های ورزشی  و باشگاههای شهرستان خود به طور مستمر بازدید و گزارشات برنامه هایی که در شهرستان اجرا می گردد را به موقع به اداره کل ارسال نمایید.

بخشی تصریح کرد: در کنار فعالیتهای ورزشی ای که در حال انجام است باید  به این نکته هم توجه داشت  که  گامهایی در خصوص فعالیتهای فرهنگی هم برداشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.