اختصاصی _گیل ابراز ؛فرماندار شهرستان رشت در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن قدردانی از جایگاه خبرنگاران گفت: خبرنگاران پل ارتباطی بین مسئولین و مردم هستند و به خوبی می توانند مطالبات و دغدغه های مردم را پیگیری کنند.

علی فتح الهی افزود:صداقت و شفافیت مهمترین اصل در حوزه خبرنگاری است، که اگر به درستی اتفاق بیفتد قطعا مردم را نسبت به مسائل آگاه و مسئولین را در امر تصمیم گیری یاری می کند.

وی افزود: همه مسئولین موظف به همکاری با خبرنگاران و اصحاب رسانه هستند و همه دستگاه ها باید به این مسئله توجه داشته باشند.

فتح الهی با بیان اینکه خبرنگاران باید مطالب خود را منصفانه بنویسند، چراکه نقد درست می تواند بسیار در حل مشکلات و امور راهگشا باشد، گفت: خبرنگاران می توانند با انتقادهای صحیح و همراه با راهکارهای عملیاتی اتحاد و انسجام بین مردم و مسئولین و سازمان های مختلف را تقویت کنند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران در آگاهی بخشی جامعه نقش مهمی ایفا می کنند، اظهار داشت: خبرنگاران باید در بیان واقعیت‌های جامعه، شجاعت و صداقت داشته باشند و برای آگاهی بخشی به مردم و رفع مشکلات و معضلات جامعه نهایت تلاش خود را به کار بگیرند.

فرماندار شهرستان رشت در ادامه جذب سرمایه گذار را یکی از راه های برون رفت از مشكلات اقتصادی بیان کرد و گفت: همه ما باید پیگیر جذب سرمایه گذار در استان باشیم و این وظیفه همه دستگاه های اجرایی است كه این امر را به عنوان یك تكلیف همگانی پیگیری كنند.

وی تاكید كرد: با ارتقاء زیرساخت های عمرانی در راستای تسهیل امر سرمایه گذاری و با حضور سرمایه گذاران در استان می توان شاهد رونق اقتصاد و اشتغال باشیم./انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *