جبار کوچکی نژاد، نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای معاونان و مدیران شهرداری رشت که روز سه شنبه ۷ مرداد ماه برگزار شد، تثبیت مدیریت شهری را عامل اصلی اجرای پروژه ها دانست.
مهندس جبار کوچکی نژاد با تاکید بر اینکه اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر رشت جزء افراد کارآمد هستند و هر یک رزومه ای قوی دارند، گفت: برای اجرای پروژه های عمرانی در شهر نیاز به آرامش و ثبات مدیریتی است.

نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی سپس گفت: مهمترین پروژه های شهر رشت در حوزه حمل و نقل ریلی، جمع آوری فاضلاب، حفاظت محیط زیست شهری، تراموا، پروژه های زیربنایی و پروژه هایی از این قبیل است که برای اجرای این پروژه ها هر هفته باید فرماندار شهرستان، نمایندگان مجلس، اعضای شورای اسلامی و شهردار و مدیران مرتبط با هم جلسه داشته باشند.

وی تثبیت مدیریت شهری را عامل اصلی اجرای این پروژه ها دانست و گفت ما به عنوان کسانی که مسئول اجرای پروژه های شهری هستیم باید طوری رفتار کنیم که جوی آرام به وجود آید.

مهندس کوچکی نژاد گفت: شورا نباید شهردار را عصبی کند و شهردار هم نباید زمینه های عصبی شدن شورا را فراهم نماید و هر دو در کنار هم تلاش کنند تا رشت به توسعه و آبادانی بیشتر برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *